1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl
  2. Google AdWords

Google AdWords

Google AdWords – Twoja firma w wyszukiwarce Google

Wykorzystaj możliwości, jakie daje najpopularniejsza strona internetowa na świecie. Miejsce, od którego swoją wizytę w sieci rozpoczyna większość internautów. Spraw, aby Twoja oferta i produkty były pierwszymi, które zobaczą potencjalni klienci gdy będą ich szukać.

Wykorzystaj do promocji wszystkie formaty reklamowe i wybierz te, które generują dla Ciebie największe zyski. Zajmuje się wszechstronnym marketingiem internetowym z wykorzystaniem wszystkich narzędzi wchodzących w skład pakietu Google AdWords wchodzą reklama w wyszukiwarce (linki sponsorowane), reklama w sieci reklamowej Google (banery graficzne i tekstowe), reklama w YouTube (zarówno banery jak i wideo), remarketing (kierowanie dedykowanej oferty do osób, które na przykład już odwiedziły naszą witrynę, ale nie dokonały zakupów), reklama w skrzynce inbox Gmail oraz analityka z wykorzystaniem Google Analytics.

Strategia i kampanie są przez nas dostosowywane do celów biznesowych, jakie przy wykorzystaniu reklamy mają zostać osiągnięte. Wszystkie działania poprzedzone są analiza danych, zwłaszcza tych pochodzących z Google Analytics. Na początku proponujemy kampanię testową, sugerowany czas trwania takiej kampanii to 3 miesiące, celem zbadania rynku oraz możliwych do osiągnięcia wyników. Rekomendowany budżet na takie działania to 2-3 tys. PLN miesięcznie (są to środki przekazywane do Google i naliczane jedynie za kliknięcia w bądź wyświetlenia reklam).

Wszystkie działania może poprzedzić darmowy audyt strony, dotychczasowego ruchu oraz działań reklamowych. Ponadto istotna jest także możliwość edycji strony pod kątem dodawania tagów (skryptów), bądź jednorazowa instalacja Google Tag Managera oraz ew. tworzenie dodatkowych stron docelowych dedykowanych kampanii reklamowej.

W ramach usługi Google AdWords oferujemy:

  • Stworzenie strategii działań marketingowych w Google AdWords pod zdefiniowany cel biznesowy wraz z doborem
  • konfigurację konta Google AdWords, Google Analytics oraz Merchant Center
  • Comiesięczne pełne raporty wraz z wizualizacją danych w oparciu o dane z Google AdWords i Google Analytics

 

 

Porozmawiajmy
Loading...