1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl
  2. Marketing w Social Media

Agencja Social Media - Promocja w mediach społecznościowych.

Promocja w Social Media to bezpośredni kontakt z grupą potencjalnych i bieżących klientów.

Jedną z najskuteczniejszych form promocji są działania w  Social Media. Promocja skupia się wokół serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat czy Linkedin. Serwisy te zrzeszają ogromne liczby użytkowników, którzy jawnie deklarują swoje zainteresowania, preferencje, wiek czy lokalizację. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie trafić z reklamą do odpowiedniej grupy docelowej. W ostatnim czasie ta forma promocji coraz bardziej zyskuje na popularności, a to ze względu na niskie nakłady finansowe w porównaniu do  ogromnej efektywności.

 

Facebook

Poprowadzimy Twoją stronę na Facebook’u, będziemy na bierząco aktualizować profil twojej Firmy i dbać o wizerunek w mediach społecznościowych. Przeprowadzimy odpowiednią segmentacje rynku i zorganizujemy kampanie reklamową dla wybranej grupy docelowej. Weźmiemy na siebie odpowiedzialność za profesjonalną obsługą klienta 24/7 oraz będziemy szybko reagować w sytuacjach kryzysowych dla Twojej marki lub produktu.

Google Plus

Zadbamy o wizerunek Twojej marki w sieci społecznościowej Google Plus. Będziemy prowadzić i aktualizować Twój profil, Przypilnujemy aby Twoja firma była widoczna w mapach Google. Zaangażujemy klientów do wystawiania pozytywnych opinii o Twojej firmie.  Będziemy aktywni w tematach dotyczących twojej branży i postaramy się przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.

Instagram

Jeśli Twoją grupa docelową są ludzie młodzi to z pewnością warto zainteresować się aplikacją jaką jest Instagram. Nasza agencja może pomóc dotrzeć Twojej firmie do użytkowników Instagrama, tworząc Twój unikatowy wizerunek w social media. Będziemy prowadzić i często aktualizować profil Twojej firmy, przy tym nieinwazyjnie angażując użytkowników do niesienia informacji handlowych dalej w śród swoich kręgów. Możemy organizować konkursy oraz nagradzać użytkowników promując w ten sposób Twoją markę.

 

 

 

Jakość mierzona w Lajkach!

Nasi klienci dzięki reklamie w mediach społecznościowych zyskują nowych klientów. Odpowiednio kreowany wizerunek pozwala utrzymać pozytywne relacje ze stałymi klientami.

 

 

Skontaktuj się, powiemy co jest najlepsze dla Ciebie.

 

Nasze osiągnięcia w Social Media

Promocja w mediach społecznościowych to zadanie dla ludzi z pasją i doświadczeniem w dziedzinie Social Media.

67

Kanały promocji
41

Nasze grupy dyskusyjne
5

Lata doświadczenia

 

 

W promocji social media zaufali nam:

 

Porozmawiajmy
Loading...