Dobre Promo

Jesteśmy młodym, kreatywnym i ambitnym zespołem dla którego w życiu nie ma przeszkód nie do pokonania. Wierzymy, że każdy wyznaczony cel da się osiągnąć a drogą do niego jest odpowiednia reklama.

Nasze doświadczenie

  • Pozycjonowanie

  • Strony Internetowe

  • Sklepy Internetowe

  • Social Media

Możesz nam zaufać, mamy za sobą mnóstwo udanych projektów 

Przy każdej realizacji zastanawiamy sie jak najlepiej pomóc naszemu klientowi, tak aby fundusze zainwestowane w reklamę zwróciły się kilkukrotnie, a wizerunek firmy lub produktu zyskał!

 

 

Zrealizowane projekty

187


Pomyślnie ukończone i trwające projekty naszej agencji.

Pozycjonowane frazy

481


Słowa kluczowe stron naszych klientów aktualnie wspierane w wyszukiwarkach

Lajki na naszych profilach

34200


Nasze profile angazują sporą liczbę fanów.

Genialne pomysły

273


Jesteśmy bardzo kreatywni, jedyne czego nie potrafimy, to zliczyć naszych genialnych pomysłów 😉
 

W czym możemy Ci pomóc?

 

Zapraszamy do kontaktu

Nasze marki w internecie

Kitesurfing Sklep
Sklep budowlany online
Kitesurfing Sklep

KitesurfingSklep.pl – specjalistyczny sklep ze sprzętem do kitesurfingu.

Kitesurfing Sklep oferuję wyposażenie dla kitesurferów, windsurferów oraz miłośników wake boardingu. W ofercie sklepu znaleźć można deski do kitesurfingu, latawce kite, trapezy oraz pianki neoprenowe – stosowane również w innych sportach wodnych. Sprzedaż odbywa się częściowo w oparciu o model dropshiping’u. Dodatkowo zwiększamy nasze własne stany magazynowe przed sezonem. Bestselery takie jak Deski Nobile NHP / NHP Split czy Latawce North / Wainman Hawaii zazwyczaj posiadamy w magazynie z możliwością wysyłki w 24h.

Nasz sklep internetowy powstał na początku 2016 roku. Jest on wynikiem połączenia pasji jaką jest dla nas kitesurfing oraz pracą w branży marketingu internetowego oraz e-commerce. Wtedy kiedy łączą się pasja, zaangażowanie i doświadczenie powstają naprawdę dobrze rzeczy! Taki właśnie jest nasz sklep.

Sklep jest promowany wg. naszych autorskich strategi reklamowych. Pozycje sklepu w wyszukiwarkach mogą stanowić dowód naszych umiejętności w dziedzinie SEO/SEM. Platforma mimo krótkiego stażu w bardzo szybkim tempie stała się jednym z czołowych graczy w branży kitesurfingu.

Sklep budowlany online

E-budowlany.eu – hurtownia budowlana online

E-budowlany to sklep internetowy w którym oferujemy artykuły budowlane z dostawą na miejsce budowy / remontu. W ofercie sklepu można znaleźć szeroki wachlarz akcesoriów oraz materiałów. Sprzedajemy Kleje i zaprawy, Pianki montażowe, Akryle, Płyty GK, Pianki poliuretanowe oraz wiele więcej.

Marka E-budowlany powstała we wspólnej kooperacji z hurtownią budowlaną Madex Gorzów oraz grupą specjalistów w branży e-commerce, grupą WeCommerce.  WeCommerce to spółka, której jesteśmy udziałowcami. Razem z innymi specjalistami w branży działamy na rynku Polskim, pomagając sklepom poszerzyć zasięg sprzedaży, dzięki działaniom promocyjnym w internecie.

CityBooking.pl – platforma miejskich rezerwacji.

Projekt CityBooking.pl jest w trakcie realizacji. Niebawem przedstawimy więcej szczegółów.

Referencje

Porozmawiajmy
Loading...