1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl
  2. Pozycjonowanie – Panel Klienta

Pozycjonowanie – Panel Klienta

Panel Klienta – Pozycjonowanie stron

Zaloguj się do panelu monitorowania pozycji stron w wyszukiwarkach.

Logowanie do panelu

*Panel wyników pozycjonowania jest dostępny tylko dla klientów Agencji Interaktywnej Dobre Promo.

Kiedy pojawią się efekty pozycjonowania?

W zależności od trudności fraz, intensywności prowadzonych działań oraz optymalizacji treści witryny – pierwsze efekty mogą być widoczne po kilkunastu dniach. Najczęściej jednak konieczne jest co najmniej kilka tygodni.
Warto zaznaczyć, że nie ma możliwości zagwarantowania czasu kiedy będą widoczne rezultaty pozycjonowania. Przyczyna jest prosta – nikt nie kontroluje działań wyszukiwarek internetowych i nie może przewidzieć jak będą się zmieniać. W związku z tym nie ma pewności jakie będą wyniki prowadzonych działań. Do firm które obiecują gwarantowany efekt po krótkim czasie należy podchodzić z ostrożnością, ponieważ w większości przypadków może być to próba oszustwa, a efekty działań przyniosą jedynie szkody.
Jak wygląda proces pozycjonowania?

Sam proces pozycjonowania to szereg działań prowadzony z uwzględnieniem zasad wyznaczonych przez najpopularniejsze wyszukiwarki internetowe (Google). Działania te wiążą się kosztami jakie należy ponieść zanim uda się wypozycjonować daną frazę. Konieczna jest też wiedza i doświadczenie – w przeciwnym wypadku można ponieść duże straty i jednocześnie zaszkodzić witrynie. Działania mające na celu podnieść pozycję danej strony w wynikach wyszukiwania powinny być przemyślane. Samo pozycjonowanie stron zaleca się aby było naturalne, ponieważ Google potrafi ukarać witryny wzmacnianie linkami pochodzenia nienaturalnego zamieszczane wszelkiego rodzaju botami do pozycjonowania. Wzmacnianie pozycji to proces długofalowy. Zaczynamy pracę od optymalizacji strony pod kątem SEO, zamieszczamy teksty związane z frazami kluczowymi. Wyprowadzamy linki wewnętrzne w serwisie internetowym klienta. Następnym etapem jest budowa zaplecza dla domeny, do którego pozyskiwane są w naturalny sposób linki z zewnętrznych stron internetowych o wysokim wskaźniku Page Rank. Zaplecze z kolei linkuje do witryny docelowej klienta. Strona klienta jest umieszczana w tematycznych katalogach a następnie dzierżawimy linki sponsorowane na prestiżowych serwisach internetowych.
Popularność pozycjonowania

Coraz więcej osób posiadających własną stronę WWW przekonuje się jak skutecznym działaniem jest umiejętne pozycjonowanie stron internetowych. Właściwie rozpoczęte działania w tym zakresie pozwalają każdej pozycjonowanej stronie na znalezienie się w ścisłej czołówce TOP 10 wyszukiwarki internetowej. Każda strona znajdująca się na pierwszej stronie wyszukiwarki jest dużo częściej odwiedzana przez użytkowników Internetu. Dalsze strony wyszukiwarki są z reguły dużo rzadziej odwiedzane, co wpływa na zmniejszoną popularność stron znajdujących się w tym miejscu. Pragnąc osiągnąć zadowalające wyniki dla naszej strony powinniśmy poszukać solidnej agencji oferującej optymalizację i pozycjonowanie stron. Decydując się na wybór tego rodzaju rozwiązania zyskujemy zwiększoną pewność, że wykonywane działania w celu zwiększenia jej popularności przyniosą oczekiwany efekt. Warto w tym miejscu nadmienić, że źle prowadzone w tym zakresie działania mogą stać się przyczyną zablokowania strony lub umieszczenia jej na bardzo odległym miejscu wyszukiwarki internetowej. Jedynie ciesząca się dobrą opinią agencja interaktywna Szczecin jest w stanie podołać zadaniu.

 

Nasza oferta pozycjonowania stron

 

Cennik poycjonowanie

Porozmawiajmy
Loading...