1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl
 2. Pozycjonowanie Gdynia

Pozycjonowanie Gdynia

Pozycjonowanie stron Gdynia

Jesteśmy Agencją SEO ze Szczecina, zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem w internecie. Naszą specjalizacją jest pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. 

Agencja Interaktywna Szczecin

Nasza Interaktywna Agencja jest wiodącym wykonawcą pozycjonowania lokalnego stron www. Gwarantujemy profesjonalne pozycjonowanie stron firmowych, blogów oraz sklepów. Pozycjonowanie to nasza pasja. Doradzamy biznesom wybrać najlepsze frazy kluczowe, w następnej kolejności przystępujemy do wielu działań aby pozycjonować w Google stronę. Działanie z nami po prostu się opłaca a wartości wynikające z pozycjonowania strony zwracają się wielokrotnie. Skomponowaliśmy zachęcające portfolio i zaufanie zadowolonych z pozycjonowania właścicieli stron. Jeśli posiadasz pytanie, skontaktuj się z DobrePromo lub wypełnij formularz niezobowiązującej wyceny. Pomożemy Ci pozyskać wielu nowych klientów z Google!

Agencja SEO Gdynia -Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepów w Internecie – Jeśli jesteś adminem sklepu internetowego, to zapewne doskonale wiesz, że bez pozycjonowania o nowych klientów w sieci jest ciężko. Jeśli chciałbyś to zmienić lub dopiero ruszasz z biznesem, koniecznie skontaktuj się z nami.

Pozycjonowanie stron

Pozycjonujemy w wyszukiwarkach strony internetowe, sprzedażowe oraz sklepy internetowe. Usługa – pozycjonowanie stron– Twoja strona www może uzyskać górne pozycje w Google.pl, co przełoży się na ilość pozyskiwania nowych klientów.

Pozycjonowanie blogów

Blog i jego pozycjonowanie można porównać do tankowania samochodu. Bez paliwa daleko nie zajedziesz… W przypadku gdy masz bloga i chciał/a byś aby był jeszcze bardziej widoczny w sieci, obowiązkowo zainwestuj w pozycjonowanie.

Pozycjonowanie lokalne

Lokalne pozycjonowanie stron to nic odmiennego jak podwyższanie wysokości Twojej strony www lub bloga w wyszukiwarkach dla zapytań lokalnych. Jest to szereg akcji, które poprowadzą Twojego bloga na szczyt wyszukiwarki.

Pozycjonowanie międzynarodowe

Pozycjonowanie międzynarodowe stron www – w przypadku gdy Twoja firma zdobywa lub przewiduje zdobywać klientów zza granicy, opłaci się przemyśleć usługę pozycjonowania międzynarodowego stron www. Dzięki naszym akcjom Twoja strona lub blog może stać się widoczna w wyszukiwarkach na całym świecie.

Pozycjonowanie long tail

Pozycjonowanie long tail stosujemy w szczególności w dziedzinach, które mają sporo oponentów w wynikach Google. Usługa polega na pozycjonowaniu kluczowej ilości fraz kluczowych z tzw. długim ogonem czyli dłuższych zestawień słów kluczowych.

# Pozycjonowanie | Pozycjonowanie strony | Agencja SEO Gdynia| Pozycjonowanie stron Gdynia| Pozycjonowanie stron| Pozycjonowanie sklepów internetowych | Sklepy Internetowe |  

Pozycjonowanie Gdynia

Pozycjonujemy klientów z Polski, ale także innych krajów. Naszymi klientami jest wiele firm w tym sporo lokalnych przedsiębiorstw z Gdyni.

219 klientów
Pozycjonujemy
267 stron
Pozycjonujemy
3867 fraz
Pozycjonujemy

Wycena pozycjonowania

Wypełnij formularz wyceny lub zadzwoń do nas. My przygotujemy dla Ciebie kompleksową wycenę pozycjonowania w 24h.

Umowa

Jeśli warunki będą dla Ciebie odpowiednie przygotujemy umowę pozycjonowania. Nie martw się nie stosujemy kar umownych i nie jest to związek "małżeński" 🙂 Nasze umowy można wypowiedzieć z krótkim terminem wypowiedzenia dla obu stron.

Dostęp do panelu SEO

Po podjęciu współpracy prześlemy CI dostęp do naszego panelu klienta, w którym będziesz miał/a wgląd do aktualnych pozycji Twojej strony oraz archiwalnych wyników.

Pozycjonowanie

W ostatnim etapie rozpoczynamy pozycjonowanie! Niedługo później, pozostanie Ci cieszyć się z wyników Twojej strony w Google.

Wzrost sprzedaży

Na tym etapie zarabiasz znacznie więcej niż wcześniej. Pozycjonowanie przynosi nagły wzrost sprzedaży a Ty zapewne rozważasz pozycjonowanie kolejnych nowych fraz 🙂

Zleć nam darmową wycenę pozycjonowania!

Jeśli tu trafiłeś to na pewno nie przypadkiem 😉
Wypełnij formularz a my prześlemy dla Ciebie wycenę pozycjonowania w w 24h.

Wycena pozycjonowania strony

Imię i nazwisko (wymagane)

Nr telefonu:

Adres email (wymagane)

Strona internetowa:

Słowa kluczowe:

Czy Twoja strona była już wcześniej pozycjonowana lub wykonywane były prace typu SEO:
TakNieNie wiem

Czy mamy przygotować dla Ciebie propozycję również innych słów kluczowych dla twojej strony?
TakNie

Opinie o naszej firmie

100% opinii na temat naszej firmy to opinie pozytywne. Sprawdź w Google Maps, na Facebooku, zapytaj naszych klientów lub wpisz w wyszukiwarce :). Jesteśmy rzetelną firmą z doświadczeniem. I zaufało nam wiele firm nie tylko z pomorza!

 • Obsługa na wysokim poziomie . Fachowa pomoc i pełne zaangażowanie. Bardzo polecam! Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta. Firma warta polecenia !

  Krzysztof J.
 • Bardzo się cieszę, że trafiłam na firmę Dobre Promo. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, oprócz świetnej strony blogowej otrzymałam też mnóstwo przydatnych porad oraz wsparcie techniczne, także gorąco polecam usługi tej firmy.

  Ania S.
  lifestylerka.pl
 • Bardzo profesjonalne i elastyczne do klienta, pełne zaangażowanie i bezproblemowa komunikacja. Polecam!

  Grzegorz C
  nacalezycie.com.pl
 • DobrePromo pozycjonuje stronę naszego serwisu. Na frazy takie jak LPG Szczecin, instalacje LPG Szczecin mamy topowe pozycje od dłuższego czasu. Polecam, miła i długofalowa współpraca!

  Maurycy M.
  mmautoserwis.com
 • Współpracuję z DobrePromo.pl od 2014 roku w zakresie pozycjonowania. Zajmują się moją główną stronę firmową glassio.pl oraz dwoma dodatkowymi. Współpraca bardzo dobra. Moim zdaniem najlepsza Agencja SEO na pomorzu zachodnim! Będę polecał, bo warto zainwestować w pozycjonowanie u specjalistów.

  Jakub G.
  glassio.pl
 • Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na skorzystanie z usług chłopaków z DobrePromo, stworzyli dla mnie stronę internetową, która w pełni odpowiada moim oczekiwaniom, w dodatku w korzystnej cenie. Na pewno zdecyduję się na inne usługi gdy będę potrzebował pomocy. Polecam w 100 %!!!

  Damian H.
  centrumkominkowe.org
 • Pozycjonujemy tu dwie strony. Efekty są bardzo zaskakujące. Mimo, że na pozycje czekaliśmy około dwa miesiące to z perspektywy czasu wiem, że było warto. Kontakt z DobrePromo również bardzo dobry, indywidualne podeście bez żadnego call center. Wiesz z kim pracujesz to lubię. Polecam bo pozycjonują bardzo dobrze.

  Marek G.
  galship.pl
 • Naszą stronę internetową wykonała firma Dobre Promo. Od początku była projektowana pod jej pozycjonowanie. Pełna i profesjonalna optymalizacja SEO zapewne pozwoliła na tak dobre wyniki jakie aktualnie mamy. Pozycjonujemy stronę nadal w DobrePromo oby efekty dalej były takie same. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

  Paweł I.
  finestre.com.pl
 • Nasz sklep internetowy postawiła ekipa z Agencji DobrePromo.pl Od początku zajmowali się pozycjonowaniem SEO. Z uwagi na dużą ilość fraz, pozycjonowanie trwało wiele miesięcy. Z każdym dniem frazy dynamicznie rosły razem ze sprzedażą. Dziś jesteśmy w czołówce sklepów ze sprzętem do Kitesurfingu. W zasadzie po roku, odnotowaliśmy trzykrotnie większą sprzedaż. Rozpoczynaliśmy współpracę w 2016 roku. Aktualnie zajmujemy topowe pozycje na większość bestselerów i główne słowa kluczowe takie jak Kitesurfing sklep, latawiec do kitesurfingu itd. Polecam pozycjonowanie sklepu lub strony w tej firmie, bo bez nich nasza sprzedaż na pewno by kulała.

  Marek S.
  KitesurfingSklep.pl

Nasi zadowoleni klienci

Czy skutecznie pozycjonujemy?

Hmm przecież tu trafiłeś/aś? Przypadek? Nie sądzę :).
Naszym głównym źródłem pozyskiwania klientów jest to w czym się specjalizujemy!
Czyli pozycjonowanie!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nie marnuj pieniędzy na zbędną reklamę. Bądź widoczny dla tych, którzy szukają Twoich usług!

Miasto Gdynia jest jednym z przyjaźniejszych biznesmenom miejsc w Polsce. Duża liczba idealnych do prowadzenia interesów lokalizacji, standardowe podatki, a do tego duże możliwości mieszkańców miasta Gdynia. Efektem tego jest z roku na rok większa liczba rejestrowanych tu zakładów pracy. Zadowala to potencjalnych pracowników, ale przedsiębiorcom daje wiele powodów do podejmowania odpowiednich działań reklamowych. Bez nich ciężko przebić się przez konkurencję oraz zająć pozycję lidera w danej branży. Proponowaną przez nas metod, która powinna pomóc zdobyć ten cel jest pozycjonowanie stron Gdynia. Opiszemy kilka najważniejszych faktów na ten temat.

Pozycjonowanie witryn to różnego rodzaju działania, które mają zakładać że witryna będzie wyświetlany jako jeden z pierwszych wyników zapytania na konkretne słowa kluczowe. Bezspornie liderem w sektorze wyszukiwarek jest w naszym kraju Google.com. I pod tym względem przygotowuje się pozycjonowanie. Czy opcja osiągnąć topowe pozycje w wynikach wyszukiwania, bez inwestowania w pozycjonowanie w mieście Gdynia. Oczywiście, jest to możliwe, ale wyłącznie dla mało obleganych słów. Takimi hasłami kluczowymi zwiemy te, które zazwyczaj rzadko są poszukiwane przez potencjalnych klientów. Tym samym nie powodują ogromnego ruchu na stronie internetowej i ich znaczenie w reklamie internetowej jest niskie. Niestety na tym opiera się spora liczba nieuczciwych firm, oferując skuteczne pozycjonowanie Gdynia, nie informując kupującego, że dotyczy to mało znaczących słów kluczowych. Nieświadomy zabiegu klient może skorzystać z takiej przykładowej oferty, nie wiedząc że daleko jej do zdobycia takich efektów, jakich by się spodziewa. Nasza Agencja SEO Gdynia działa w zupełnie inny sposób. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w naszym wykonaniu nie jest kwestią przypadku ani niezaplanowanym działaniem. Zanim przystąpimy do pracy, wykonujemy zakrojony na miarę serwisu skalę audyt SEO. Audyt SEO ma na celowniku wykazać czy witryna jest zbudowana w taki sposób, który umożliwi rozpocząć pozycjonowanie stron Gdynia. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Przykładowo, jeżeli strona internetowa klienta ma przestarzałą budowę HTML lub nie ma na niej wartościowych treści, pozycjonowanie może nie być wystarczająco skuteczne. Należy na początku naprawić problemowe kwestie, a dopiero następnie przygotować się do pozycjonowania serwisu Jak wykonujemy pozycjonowanie?

Pracujemy na dobrych wynikach naszych klientów. Są one zarazem sukcesem naszej agencji oraz dowodem tego, że doskonale znamy się na naszej pracy. Aby osiągnąć wymagane wyniki, działamy w sposób bardzo dobrze zaplanowany, wyznaczając cele które cierpliwie osiągamy. W pozycjonowaniu stron internetowych najważniejsza jest rozeznanie się w śród konkurencji i działanie na wielu płaszczyznach. Nasza metoda SEO zawsze przynoszą zamierzone efekty, a to jest dowodem na słuszność obranej strategii. Ukazując Państwu jak będzie wyglądało pozycjonowanie Gdynia dla Państwa witryny, pokażemy kilka głównych czynności. Na początku będzie optymalizacja SEO pod kątem wytycznych Google Jeśli będzie to niezbędne, stworzymy do niej zoptymalizowanych nowych treści, odświeżymy design lub wyposażymy w wersję dla telefonów. Zdarza się, że może bardziej się opłacać zbudowanie nowej strony, jeśli dotychczasowa jest niewygodna dla robotów Google. Kolejnym krokiem jest pozyskiwanie linków do Państwa serwisu.

Porozmawiajmy
Loading...