1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl
 2. Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron WWW i sklepów internetowych.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Zajmujemy się bezpiecznym pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach (White SEO). Przygotowujemy strategie SEO i wdrażamy je w życie, wyprzedzając przy tym konkurencje naszą i naszych klientów.

Niema Cię w wynikach wyszukiwania Google?

Spokojnie. Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie pozycjonowania. Poprawimy pozycję Twojej strony internetowej lub e-sklepu. Z naszą pomocą Twoja strona WWW będzie widoczna na samej górze wyszukiwarki.

Darmowa wycena

 • Ponad 95% internautów codziennie korzysta z Google

  Pomagamy firmom w pozyskiwaniu nowych klientów za pomocą wyszukiwarek internetowych. Specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu stron internetowych. Dzięki tym działaniom strony naszych klientów zajmują topowe pozycje w wyszukiwarkach, a to gwarantuje im sprzedaż usług bądź produktów.

 • Pozycjonowanie frazy kluczowej

  Pozycjonowanie wybranej frazy jest formą reklamy, która polega na osiągnięciu przez stronę jak najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania na ustalone wyrażenia kluczowe. Podczas pozycjonowania frazy rozliczenie następuje proporcjonalnie do osiągniętych efektów, czyli za konkretną pozycję strony na dane słowo kluczowe wpisane w wyszukiwarce.

 • Jasne zasady pozycjonowania stron internetowych.

  Ile kosztuje pozycjonowanie?

  Koszt pozycjonowania zależny jest od ilości, stażu Twojej strony, doboru pozycjonowanych fraz, ilości konkurentów oraz popularności frazy kluczowej.

  Kiedy pojawią się efekty pozycjonowania?

  Pozycjonowanie stron to rozciągnięty w czasie proces. Pierwsze efekty mogą pojawić się po kilku tygodniach. Topowe pozycje osiągamy zazwyczaj w okresie od 1 do 4 miesięcy.

  Jak mierzymy efekt pozycjonowania?

  Wyniki pozycjonowania mierzymy za pomocą automatycznego skryptu, który będzie widoczny w Twoim panelu klienta. Na początku miesiąca otrzymasz dodatkowo otrzymuje raport wyników pozycji swojej strony z poprzedniego miesiąca.

  Pozycjonowanie stron to szereg zabiegów mających na celu poprawienie pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych dla wybranych fraz kluczowych. Na pozycję strony w wyszukiwarce składa się wiele czynników takich jak: Odpowiednia optymalizacja kodu i treści strony internetowej, linki przychodzące i wychodzące z serwisu, odpowiednie zaplecze strony ( strony powiązane tematycznie ). Przyjazność strony dla użytkowników (UX), mobilna wersja strony, odpowiednio sporządzona mapa strony i plik przeznaczony dla robotów Google, unikalny wygląd, częstotliwość aktualizacji serwisu czy wiek domeny. Wymienione wyżej czynności w odpowiednich proporcjach mają pozytywny lub negatywny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach. Oczywiście jest jeszcze więcej czynników, które mają wpływ na pozycje. Te zaliczamy jako główne. Trzeba jednak pamiętać, że algorytmy wyszukiwarek internetowych stale są aktualizowane, dlatego kadra zajmująca się SEO powinna być na bieżąco przeszkolona i znać aktualne trendy.

  Pozycja strony w Google a ilość wejść na stronę.

  Wykres obrazuje ilość kliknięć / wejść na stronę internetową z danej pozycji frazy kluczowej w wyszukiwarce Google.

  Pozycja TOP143,2%

  Pozycja TOP230,7%

  Pozycja TOP323,3%

  Pozycja TOP419,7%

  Pozycja TOP515,1%

  Pozycja TOP614,3%

  Top711,4%

  Top810,0%

  Top98,9%

  Top108,3%

  Pozycjonowanie stron internetowych.

  Cena pozycjonowania sklepu internetowego lub strony WWW  zależna jest od wielu czynników.  Zanim rozpoczniemy pozycjonowanie, ustalane są frazy kluczowe, które będziemy wspierać działaniami SEO. Robimy szczegółową analizę, nastepnie dobieramy najbardziej odpowiednie dla Twojego biznesu. Każda fraza zostaje odpowiednio wyceniona. Wysyłamy statystyki wraz wyceną do klienta. Kiedy ten zdecyduję się na pozycjonowanie podpisujemy umowę, i bierzemy się do pracy.

  Modele rozliczeniowe SEO

  Opłata ryczałtowa:

  Rozliczenie polega na ustaleniu stawek rozliczeniowych za każdą pozycjonowaną frazę. Są to opłaty miesięczne. Ich wysokość zależy od wartości pozycjonowanej frazy kluczowej. Stawki  w modelu ryczałtowym są niższe niż w modelu „za efekt” jednak opłata pobierana jest już od pierwszego dnia pozycjonowania. Na dłuższą metę jest to dla klienta znacznie tańsza i bardziej korzystna forma rozliczenia.

  Płatność za efekt:

  W modelu „płatność za efekt” Z naszymi klientami rozliczamy się wg. wcześniej ustalonej strategii cenowej. Pozycja strony w wyszukiwarce czasem się waha. Na początku współpracy ustalamy wspólnie cenę dzienną za pozycjonowaną frazę na poszczególnych pozycjach. Nasz skrypt monitoruje wybrane słowo kluczowe w internecie i wysyła dane do panelu klienta. Z panelu Klient ma wgląd w pozycję swojej strony oraz widzi całą historie pozycjonowania wraz z kosztem na każdy dzień. W pierwszym dniu miesiąca klient otrzymuje od nas e-mail z raportem pozycji domeny z poprzedniego miesiąca. Na tej podstawie generowana i wysyłana jest faktura lub paragon. Ceny w modelu za efekt są droższe, jednak do momentu osiągnięcia przez frazę pozycji TOP 10 na głównej stronie Google, klient nie płaci nic. Czas umowy w modelu płatności za efekt to minimum 12 miesięcy.

  Płatność hybrydowa

  Model Hybryda to połączenie płatności ryczałtowej z płatnością za efekt. W tym modelu, rozliczenie polega na ustaleniu podstawowej stawki miesięcznej za obsługę pozycjonowania, plus prowizję za uzyskane efekty.

  Zleć nam darmową wycenę! Zrobimy dokładną analizę dla Twojej strony www lub sklepu internetowego. 

   

  Darmowa wycena

  Pozycjonowanie stron – Płatność za efekt.

  Przykładowa fraza to „pozycjonowanie sklepów internetowych” po wpisaniu jej w wyszukiwarkę Google.pl ukazuję się ilość znalezionych stron o tej tematyce. W danym przykładzie jest to 729 tyś wyników. Wynik informuje nas o potencjalnej liczbie stron i podstron z którymi agencja interaktywna będzie musiała się zmierzyć w drodze na sam szczyt. Dzienna cena pozycjonowania dla frazy „pozycjonowanie sklepów internetowych” wyniesie 4,00 PLN dla osiągniętego wyniku od 1 do 3, dla wyniku od 4-7  3,50 PLN, dla wyniku od 8-10 2,50 PLN. Poza wynikiem 10 w wyszukiwarce klient nie ponosi żadnych opłat.

  Innym przykładem może być wyrażenie kluczowe  „pozycjonowanie stron internetowych szczecin” która posiada około 199 tyś wyników w Google.  Dla tej frazy dzienna cena pozycjonowania kształtować się będzie następująco TOP1-3 = 2,00 PLN, TOP 4-7 = 3,00 PLN TOP8-10 3,50PLN.

  Jak długo trwa pozycjonowanie strony?

  Pozycjonowanie to proces, który składa się z wielu składowych, a efekty są widoczne po pewnym czasie. Choć dziś wypracowanie wysokiej pozycji  jest trudne to wykwalifikowany zespół jest w stanie osiągnąć zamierzone efekty w czasie miesiąca do trzech miesięcy. Mimo to wypracowana pozycja nie jest zagwarantowana na stałe. Z uwagi na ciągle zmieniające się algorytmy wyszukiwarek i działania konkurencji pozycjonowanej strony. Sam proces nie kończy się na osiągnięciu wyniku. Później przechodzimy do etapu utrzymania efektu i rozpoczynamy szereg prac utrzymujących serwis na wysokich pozycjach. Pozycjonowanie to ciągła praca przy witrynie i szereg działań na stronach wspierających tzw. zapleczach czy satelitach. Przedsiębiorcy i właściciele stron często nie mają czasu aby zdobywać wiedzę w dziedzinie SEO, którą trzeba na bieżąco aktualizować, dlatego zlecają to profesjonalnie wykwalifikowanej w tym kierunku kadrze. Jeśli Ty też nie masz czasu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Czy opłaca się pozycjonować stronę internetową?

  Pozycjonowanie to jedna z najbardziej opłacalnych form reklamy. W dzisiejszych czasach klienci szukają informacji w Internecie, często przy tym korzystając z wyszukiwarek. Aktualnie 95% badanych osób używa Google codziennie. Aż 95% z nich szuka produktów i usług lokalnie. W przypadku pozycjonowania możemy szczegółowo określić zapytania, które będziemy wspierać w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu trafimy bezpośrednio do grupy klientów, którzy szukają danych produktów lub usług. Ceny pozycjonowania są znikome w porównaniu do osiągniętych zysków. Wysoka pozycja znacząco przyczynia się do wzrostu sprzedaży, a wiele firm i przedsiębiorców opiera się tylko i wyłącznie na tej formie reklamy jednocześnie odnotowując ogromne zyski przedsiębiorstw.

  Co to jest optymalizacja SEO?

  Optymalizacja SEO dla strony lub sklepu to pierwsza usługa, którą należy wykonać przed przystąpieniem do kolejnych etapów pozycjonowania. Niezależnie czy właściciel witryny ma zamiar zająć się stroną sam czy zlecić to specjalistom, optymalizacja jest podstawą całego procesu i powinna być wykonana jako pierwsza. Optymalizacja polega na uzupełnieniu lub edycji treści, meta tytułów, meta opisów, meta tagów, badaniu i edycji linków wewnętrznych i wychodzących. Oprócz tego wykonuję się dokładną mapę strony w formacie XML, którą trzeba później zgłosić do indeksu wyszukiwarek internetowych. Podczas przygotowania serwisu internetowego do pozycjonowania bierze się pod uwagę słowa kluczowe na które strona będzie pozycjonowana. Koszt usługi jest zależny od rodzaju serwisu, ilości zakładek i zawartości. Dla stron internetowych cena wacha się od 100PLN do 300PLN. Dla sklepów internetowych od 150PLN do 500PLN.

  Bezpieczne pozycjonowanie stron.

  Na rynku agencji interaktywnych, możemy spotkać wiele firm oferujących pozycjonowanie stron. Zanim jednak zdecydujemy się na współprace, warto dowiedzieć się jakimi metodami Państwa strona będzie pozycjonowana. W przeciwnym razie możemy narazić się na filtr lub całkowite usunięcie strony z wyników wyszukiwania Google.

  Zdarza się, że firmy korzystają z przestarzałych i niebezpiecznych rozwiązań, które mogą zaszkodzić pozycji witryny. Aby bezpiecznie pozycjonować stronę internetową, należy przede wszystkim trzymać się reguł Google a nie z nimi walczyć. Powinniśmy być na bieżąco z najnowszymi wytycznymi wyszukiwarek oraz inwestować w wartościowe linki zwrotne. Pozycjonując stronę nie należy korzystać z rozwiązań automatycznych takich jak np: boty linkujące, mieszarki tekstów, ukrywanie odnośników na stronie.

  Cały proces pozycjonowania należy rozpocząć od odpowiedniej optymalizacji strony internetowej. Treści na stronie powinny być unikalne, a odnośniki widoczne dla użytkowników oraz wyszukiwarek. Kolejnym etapem powinno być stałe pozyskiwanie linków z zewnętrznych serwisów. Ważnym czynnikiem jest ich jakość oraz tematyczność stron z których będą odwoływały się linki do naszej strony. Odnośniki z wartościowych stron www nie jest łatwo pozyskać, niekiedy trzeba płacić słono za taki link. Jednak jest to najzdrowsza metoda pozycjonowania. Wyszukiwarki przestają zwracać uwagę na ilość linków. Teraz główny nacisk zostaje położony na jakoś!

  Wraz z rosnącą popularnością internetu, zajęcie topowych pozycji jest coraz trudniejsze i bardziej kosztowne. Jednak wypracowany w odpowiedni sposób efekt topowej pozycji zdecydowanie jest najlepszą i najtańszą formą reklamy – w odniesieniu do kosztów reklamy a efektu sprzedaży. Koszty poniesione na pozycjonowanie zdecydowanie szybko się zwrócą, pod warunkiem, że agencja SEO podejdzie do tematu profesjonalnie i zadba o odpowiedniego doboru fraz kluczowych.

  Tylko cztery kroki dzielą Cię od zwiększenia zysków Twojej strony lub sklepu internetowego.

  Skontaktuj się z nami

  Napisz lub zadzwoń do nas, przygotujemy dla Ciebie wycenę oraz indywidualną ofertę

  Zbadamy dokładnie twoją stronę i otoczenie.

  Przeanalizujemy słowa kluczowe i zawartość Twojego serwisu oraz  konkurencje.

  Przygotujemy umowę.

  Po przedstawieniu warunków współpracy przygotujemy umowę na wybrany okres.

  Osiągniemy TOPowe pozycje w wyszukiwarkach

  Po podpisaniu umowy, rozpoczniemy szereg prac, po to aby wygrać wojnę SEO z Twoją konkurencją.

   

  Pozwól się znaleźć nowym klientom. Bądź widoczny w internecie.

   

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń

  Pozycjonowanie Szczecin

  Zapraszamy również do naszego biura w Szczecinie, gdzie możemy omówić szczegóły pozycjonowania Twojej strony internetowej.

  Mieścimy się przy ul. Cukrowej 8/935 Szczecin (Budynek Uniwersytetu Szczecińskiego)

  Porozmawiajmy
  Loading...