1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl

blog o pozycjonowaniu

blog o pozycjonowaniu

Odnalezione treści połączone z hasłem: blog o pozycjonowaniu

blog o pozycjonowaniu – DobrePromo.pl

Nasza interaktywna Agencja – SEO DobrePromo.pl jest godną polecenia marką pozycjonowania lokalnego stron w internecie. Gwarantujemy profesjonalne pozycjonowanie internetowych stron www, blogów oraz sklepów online. Jesteśmy cenioną marką na pomorzu zachodnim. Podpowiadamy biznesom wybrać skuteczne słowa kluczowe, w oparciu o znalezione frazy dokonujemy szeregu działań by pozycjonować w wyszukiwarkach stronę. Kooperacja z z agencją SEO dobrepromo.pl zwyczajnie się opłaca a wartości wynikające z pozycjonowania zwracają się z nawiązką. Posiadamy bogate w wyniki portfolio oraz ogrom zadowolonych z pozycjonowania klientów. Jeśli masz pytanie, nie czekaj i skontaktuj się z naszą agencje interaktywną lub wypełnij formularz darmowej wyceny. Pomożemy Ci pozyskać wielu nowych klientów z wyszukiwarki

Jesli interesuję Cię hasło: blog o pozycjonowaniu. – Sprawdź naszego Bloga

Pozycjonowanie to różnego rodzaju działania, które powinny sprawić że serwis www będzie wyświetlany jako jeden z topowych wyników zapytania na konkretne frazy kluczowe. Niepodwarzalnym liderem w dziediznie wyszukiwarek jest w Polsce firma Google. I pod tym wzgledem optymalizuje się pozycjonowanie stron.

Czy opcja osiągnąć pierwsze pozycje w wyszukiwarce, bez inwestycji w pozycjonowanie stron. Oczywiście, bywa to możliwe, ale zazwyczaj dla bardzo mało konkurencyjnych słów. Takowymi hasłami zwiemy te, które zwykle rzadko są wpisywane do wyszukiwarki przez klientów. Tym samym nie generują ogromengo ruchu na stronie internetowej a ich znaczenie w promocji online jest niskie. Niestety na tym bazuje całkiem duża liczba nieuczciwych firm, sprzedających szybkie pozycjonowanie stron nie informując kupującego, że dotyczy to słabo znaczących słów kluczowych. Nie zawsze świadomy zabiegu klient może skorzystać z takiej przykłądowej oferty, nie wiedząc że daleko jej do zdobycia takich rezultatów, jakich by oczekiwał.

Nasza Agencja SEO pracuje w zupełnie inny sposób. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w naszym wykonaniu nie jest kwestią przypadku ani niezaplanowanym działaniem. Zanim przystąpimy do właściwej pracy, rozpoczynamy zakrojony na mierę serwisu skalę audyt SEO. Nasz Audyt ma na celu sprawdzić czy strona internetowa jest zbudowana w taki sposób, który umożliwi rozpocząć Pozycjonowanie. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Przykładowo, jeśli strona internetowa klienta posiada przestarzałą konstrukcję HTML lub brakuje na niej wartościowych treści, pozycjonowanie strony nie będzie wystarczająco skuteczne. Należy na początku poprawić problemowe kwestie, a następnie przystąpić do pozycjonowania serwisu

Specjalizacja Agencja Interaktywna DobrePromo.pl?

Pozycjonowanie stron
Wspieramy strony internetowe, sprzedażowe jak i sklepy online. Dzięki usłudze – Twoja strona może zająć górne pozycje w w Google.pl, a to przełoży się na szybkość odnajdywania nowych klientów.

Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie sklepów – Jeśli jesteś administratorem sklepu internetowego, to dobrze wiesz, że bez pozycjonowania o nowych klientów w sieci jest trudno. Jeśli chciałbyś to zmienić lub ruszasz z biznesem w sieci, skontaktuj się z nami.

Pozycjonowanie blogów
Pozycjonowanie bloga można porównać do tankowania samochodu. Bez paliwa daleko nie zajedziesz…
W przypadku gdy masz bloga i masz ochotę aby był jeszcze bardziej widoczny w wyszukiwarce Google, obowiązkowo zainwestuj w pozycjonowanie.

Nasze strategie SEO

Pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie lokalne stron www to nic innego jak podwyższenie wysokości Twojej strony lub bloga w Google dla zapytań lokalnych. Są to specjalne prace, które poprowadzą Twój sklep na na szczyt wyszukiwarki.

Pozycjonowanie long tail
Pozycjonowanie longtail wykorzystujemy zazwyczaj w działach, które mają sporo adwersarzy w wynikach wyszukiwarki Google. Usługa bazuje na pozycjonowaniu znaczącej ilości fraz kluczowych z tzw. długim ogonem czyli dłuższych kompilacji słów kluczowych.

Pozycjonowanie międzynarodowe
Pozycjonowanie międzynarodowe stron www – jeśli Firmą, którą prowadzisz zdobywa lub planuje uzyskiwać klientów z poza granic Polski, należy rozważyć usługę międzynarodowego pozycjonowania stron www. Dzięki określonym działaniom Twoja strona www lub sklep może stać się widoczna w wyszukiwarkach na całym świecie.

blog o pozycjonowaniu:

Jeśli interesuję Cię – blog o pozycjonowaniu, sprawdź koniecznie poniższe publikacje na naszym blogu SEO.

24Lut 2017

Pozycjonowanie stron blogiem firmowym

pozycjonowanie bloga

Dobrym działaniem wspierającym pozycjonowanie oraz promocję witryny jest prowadzenie bloga firmowego.

Pozycjonowanie stron internetowych z wykorzystaniem firmowych blogów, jest coraz częstszą praktyką SEO.

Dlaczego dobrze jest prowadzić bloga w firmowej domenie oraz jak najlepiej wykorzystać go do poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania? Na te i inne pytania odpowiada agencja SEO ze Szczecina, z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Blog i content marketing

Blog to najlepsze miejsce w obrębie strony, w którym można regularnie publikować duże ilości artykułów. Wysokiej jakości treści, systematycznie dodawane do strony poprawiają jej pozycje w rankingu wyszukiwarki, a jednocześnie wpływają na budowane wiarygodnego wizerunku. Oczywiście należy zadbać o to, aby teksty dodawane na blogu były wartościowe, oryginalne i w jakiś sposób powiązane z głównym profilem działalności firmy. Najlepiej, aby były pożądane i poszukiwane przez klientów. Tak właśnie działa content marketing. Dostarcza ważnych treści, często odpowiedzi na poważne pytania, pomagając w budowaniu profesjonalnego oraz godnego zaufania wizerunku firmy – zarówno u klientów, jak i w ocenie Google. Tworzenie dobrych tekstów na bloga wymaga specjalistycznej wiedzy, więc same w sobie będą dobrą wizytówką Twojej firmy. Jeśli z jakich powodów nie jesteś w stanie sam napisać tekstów na firmowego bloga, np. z powodu niewystarczającej ilości wolnego czasu lub braku pracowników, zadanie to wykona współpracująca z Tobą agencja SEO, zatrudniająca doświadczonych copywriterów.

Blog i mocne linki SEO

Pozycjonowanie stron intenetowych zawsze wygląda podobnie. Bez względu czy dotyczy miasta Szczecin czy innego zakątka Polski, chodzi o zdobywanie mocnych linków, prowadzących do Twojej strony. Agencja SEO może je pozyskiwać na różne sposoby – mniej lub bardziej bezpieczne. Zdobywanie linków za pomocą bloga i cennych artykułów jest najbardziej naturalną i najbardziej wartościową metodą. Jak można takie linki SEO zyskać? Przede wszystkim poprzez odsyłacze umieszczone na innych stronach, linkujące do tworzonych przez Ciebie treści. Właściciele innych stron chętnie zamieszczą takie linki u siebie, pod warunkiem że stworzony artykuł będzie w ich ocenie ważny dla swojego grona odbiorców. Tworzenie instrukcji, poradników, a także foto-reportaży z wykonywanych prac, to najlepszy sposób aby zainteresować nowych czytelników i zachęcić ich do częstego odwiedzania i linkowania Twojej strony.

Blog i pozycjonowanie long tail (pozycjonowanie długi ogon)

Czy słyszałeś o czymś takim, jak pozycjonowanie na długi ogon (pozycjonowanie long tail)? Polega ono na stosowaniu głównych słów lub fraz kluczowych, w połączeniu z innymi hasłami, które mogą być wpisywane do wyszukiwarki Google. Blog z uwagi na dużą ilość treści doskonale nadaje się do tego celu, pozwalając zachować naturalny wygląd stosowanych słów kluczowych. Doświadczona agencja SEO potrafi uzyskać doskonałe i przede wszystkim trwałe efekty pozycjonowania, stosując długi ogon w zestawieniu z pozycjonowaniu lokalnym na konkretne miasto lub województwo.

Zobacz również:

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

15Lut 2017

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

Na czym polega pozycjonowanie stron i dlaczego warto to robić?

Posiadanie własnej strony internetowej jest dzisiaj dla firm ważnym narzędziem marketingowym, które pozwala dotrzeć do ogromnej liczby odbiorców, a więc potencjalnych klientów. Jednak stworzenie atrakcyjnej wizualnie witryny nie gwarantuje pod tym względem sukcesu. Ważne jest bowiem to, aby odbiorcy w ogóle odwiedzili stronę, a więc trafili na nią, wyszukując konkretnych informacji w wyszukiwarce internetowej. Kluczowa pod tym względem jest więc wysoka pozycja strony w wyszukiwarce, a żeby ją osiągnąć, konieczne jest pozycjonowanie.

Pozycjonowanie stron, czyli sposób na widoczność w sieci.

Na czym polega pozycjonowanie

Liczba stron w internecie z każdym rokiem rośnie. W samej Polsce zarejestrowanych jest już przeszło 2,5 miliona witryn www i większość z nich konkuruje między sobą o jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce. Wszystko dlatego, że wyszukiwarki takie jak Google czy Yahoo stały się podstawowym narzędziem do wyszukiwania informacji, produktów, usług, dosłownie wszystkiego. Niemal każdy internauta, chcąc znaleźć informację, najpierw wpisuje ją w wyszukiwarkę i naturalnie rozpoczyna przeglądanie wyników wyszukiwania od pierwszych pozycji. Co więcej, większość użytkowników klika tylko w 3 pierwsze wyniki wyszukiwania. Te najcenniejsze pozycje zajmują strony, które w najwyższym stopniu odpowiadają na frazę wpisaną przez użytkownika. Pozycjonowanie stron internetowych polega więc na takich działaniach, dzięki którym będą one zajmować jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce. Działania te nazywane są SEO, czyli optymalizacją stron pod kątem wyszukiwarek.

Trudna sztuka pozycjonowania

Nietrudno się domyślić, że skuteczne pozycjonowanie stron www zapewnia wysoką pozycję w wyszukiwarce w odpowiedzi na wiele różnych słów kluczowych, co nie jest wcale taką prostą sprawą.

Przecież osoba szukająca np. oferty wakacyjnej nad Bałtykiem może wpisać w wyszukiwarce przeróżne frazy: wakacje nad morzem, wczasy nad Bałtykiem, tani nocleg nad polskim morzem itp. Dobór właściwych słów kluczowych jest więc pierwszą trudnością, z jaką ma do czynienia specjalista SEO. Dodatkowym problemem jest spełnienie wymagań stawianych przez wyszukiwarkę. Każda z nich posiada swój własny algorytm, według którego wartościuje poszczególne strony. Przykładowo wyszukiwarka Google w rankingowaniu witryn bierze pod uwagę oprócz słów kluczowych także m.in. unikalność i jakość treści na stronie, linki prowadzące do danej strony, ruch na stronie, czy wreszcie reputację witryny. Ta ostatnia jest szczególnie ważna, ponieważ stosowanie niedozwolonych praktyk przy pozycjonowaniu (np. nienaturalne umieszczanie dużej liczby słów kluczowych na stronie) w przypadku Google może skończyć się karą w postaci obniżenia pozycji w wynikach wyszukiwania, czy nawet całkowitego wykreślenie strony z indeksu.

Jak widać, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach nie jest łatwe i zwykle polega na stosowaniu wielu technik jednocześnie oraz nieustannym mierzeniu efektów. Działania SEO wymagają nie tylko profesjonalnej wiedzy, ale także poświęcenia na nie dużej ilości czasu, jednak warto to robić, ponieważ jest to najlepszy sposób na wypromowanie witryny w internecie.

Zobacz również:

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Porozmawiajmy
Loading...