1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl

Co ma wpływ na pozycje w Google

Co ma wpływ na pozycje w Google

Przejdź do wpisy powiązane ze słowem kluczowym: Co ma wpływ na pozycje w Google

Co ma wpływ na pozycje w Google – DobrePromo.pl

Nasza Interaktywna Agencja SEO jest liderem w dziedzinie pozycjonowania lokalnego stron internetowych. Zapewniamy profesjonalne pozycjonowanie stron, blogów oraz dużych i małych sklepów internetowych. Jesteśmy cenioną marką na pomorzu zachodnim. Doradzamy firmom znaleźć popularne słowa kluczowe, następnie przystępujemy do szeregu działań by pozycjonować stronę. Działanie z nami po prostu się opłaca a korzyści z pozycjonowania zwracają się z nawiązką. Mamy bogate portfolio oraz zaufanie zadowolonych z pozycjonowania klientów. Jeśli posiadasz pytanie, po prostu skontaktuj się z naszą agencje interaktywną lub wypisz formularz darmowej wyceny. Pomożemy Ci pozyskać wielu nowych klientów z sieci

Jesli zainteresuję Cię fraza: Co ma wpływ na pozycje w Google. – Sprawdź naszego Bloga

Pozycjonowanie stron internetowych to celowe działania, które mają sprawić że serwis będzie pokazywany jako jeden z topowych wyników wyszukiwania na konkretne frazy. Bezspornie liderem w sektorze wyszukiwarek internetowych jest w Polsce firma alphabet – czyli Google. I pod tym wzgledem przygotowuje się pozycjonowanie stron.

Czy można zdobyć pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania, bez inwestycji w pozycjonowanie stron. Oczywiście, bywa to możliwe, jednak tylko dla nisko porzadanych słów kluczowych. Takimi słowami kluczowymi nazywamy te, które zwykle rzadko są poszukiwane przez klientów. Tym samym nie generują one ogromengo ruchu w witrynie i ich znaczenie w reklamie internetowej jest bardzo niskie. Niestety na tym opiera się całkiem spora ilość nieuczciwych agencji SEO, oferując tanie pozycjonowanie nie informując kupującego, że dotyczy to mało znaczących słów kluczowych. Nie zawsze świadomy tego klient może skorzystać z takiej oferty, nie wiedząc że daleko jej do zdobycia takich efektów, jakich by się spodziewa.

Nasza Agencja Interaktywna działa w całkowicie inny sposób. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w naszym wykonaniu nie jest kwestią przypadku lub chaotycznym działaniem. Nim przystąpimy do właściwej pracy, opracowujemy zakrojony na mierę serwisu skalę audyt SEO. Audyt SEO ma na celu sprawdzić czy strona jest wykonana w taki sposób, który umożliwia rozpocząć Pozycjonowanie. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Przykładowo, jeśli strona klienta posiada przestarzałą budowę HTML lub brakuje na niej unikalnych i wartościowych treści, pozycjonowanie strony nie będzie wystarczająco skuteczne. Należy na wstepie naprawić problematyczne kwestie, a dopiero następnie przygotować się do pozycjonowania strony www

Czym zajmuje się Agencja DobrePromo.pl?

Pozycjonowanie stron
Promujemy strony internetowe, zarówno sprzedażowe jak i wizytówki firmowe. Usługa – pozycjonowanie stron – Twoja strona internetowa może uzyskać czołowe pozycje w w Google, co przełoży się na ilość odnajdywania nowych klientów.

Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie sklepów w internecie – Jeśli jesteś adminem sklepu internetowego, to dobrze wiesz, że bez pozycjonowania o ruch w internecie jest naprawdę trudno. Jeśli masz zamiar to zmienić lub dopiero ruszasz z interesem, skontaktuj się z nami.

Pozycjonowanie blogów
Blog i jego pozycjonowanie można porównać do tankowania samochodu. Bez paliwa daleko nie zajedziesz…
W przypadku gdy masz bloga i masz ochotę aby był jeszcze bardziej widoczny w wyszukiwarkach, za wszelką cenę zainwestuj w pozycjonowanie.

Nasze strategie SEO

Pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie lokalne to nic innego jak poszerzenie widzialności Twojej strony www lub sklepu w wyszukiwarce Google dla zapytań z danego rejonu. Są to akcje, które pokierują Twojego bloga na sam szczyt wyszukiwarki.

Pozycjonowanie long tail
Pozycjonowanie long-tail używamy przeważnie w dziedzinach, które mają sporo rywali w wynikach wyszukiwarki Google. Usługa polega na pozycjonowaniu znaczącej ilości fraz kluczowych z tzw. długim ogonem wobec tego dłuższych zestawień słów kluczowych.

Pozycjonowanie międzynarodowe
Międzynarodowe pozycjonowanie stron www – jeżeli Twój sklep werbuje lub planuje osiągać klientów zza granicy, opłaci się przemyśleć usługę pozycjonowania międzynarodowego. Dzięki skupionym na określonym celu działaniom Twoja strona www lub blog może stać się widoczna w wyszukiwarkach na całym świecie.

Co ma wpływ na pozycje w Google:

Jeśli interesuję Cię – Co ma wpływ na pozycje w Google, przeczytaj newsy na naszym firmowym blogu SEO.

24Lut 2017

Pozycjonowanie stron blogiem firmowym

pozycjonowanie bloga

Dobrym działaniem wspierającym pozycjonowanie oraz promocję witryny jest prowadzenie bloga firmowego.

Pozycjonowanie stron internetowych z wykorzystaniem firmowych blogów, jest coraz częstszą praktyką SEO.

Dlaczego dobrze jest prowadzić bloga w firmowej domenie oraz jak najlepiej wykorzystać go do poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania? Na te i inne pytania odpowiada agencja SEO ze Szczecina, z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Blog i content marketing

Blog to najlepsze miejsce w obrębie strony, w którym można regularnie publikować duże ilości artykułów. Wysokiej jakości treści, systematycznie dodawane do strony poprawiają jej pozycje w rankingu wyszukiwarki, a jednocześnie wpływają na budowane wiarygodnego wizerunku. Oczywiście należy zadbać o to, aby teksty dodawane na blogu były wartościowe, oryginalne i w jakiś sposób powiązane z głównym profilem działalności firmy. Najlepiej, aby były pożądane i poszukiwane przez klientów. Tak właśnie działa content marketing. Dostarcza ważnych treści, często odpowiedzi na poważne pytania, pomagając w budowaniu profesjonalnego oraz godnego zaufania wizerunku firmy – zarówno u klientów, jak i w ocenie Google. Tworzenie dobrych tekstów na bloga wymaga specjalistycznej wiedzy, więc same w sobie będą dobrą wizytówką Twojej firmy. Jeśli z jakich powodów nie jesteś w stanie sam napisać tekstów na firmowego bloga, np. z powodu niewystarczającej ilości wolnego czasu lub braku pracowników, zadanie to wykona współpracująca z Tobą agencja SEO, zatrudniająca doświadczonych copywriterów.

Blog i mocne linki SEO

Pozycjonowanie stron intenetowych zawsze wygląda podobnie. Bez względu czy dotyczy miasta Szczecin czy innego zakątka Polski, chodzi o zdobywanie mocnych linków, prowadzących do Twojej strony. Agencja SEO może je pozyskiwać na różne sposoby – mniej lub bardziej bezpieczne. Zdobywanie linków za pomocą bloga i cennych artykułów jest najbardziej naturalną i najbardziej wartościową metodą. Jak można takie linki SEO zyskać? Przede wszystkim poprzez odsyłacze umieszczone na innych stronach, linkujące do tworzonych przez Ciebie treści. Właściciele innych stron chętnie zamieszczą takie linki u siebie, pod warunkiem że stworzony artykuł będzie w ich ocenie ważny dla swojego grona odbiorców. Tworzenie instrukcji, poradników, a także foto-reportaży z wykonywanych prac, to najlepszy sposób aby zainteresować nowych czytelników i zachęcić ich do częstego odwiedzania i linkowania Twojej strony.

Blog i pozycjonowanie long tail (pozycjonowanie długi ogon)

Czy słyszałeś o czymś takim, jak pozycjonowanie na długi ogon (pozycjonowanie long tail)? Polega ono na stosowaniu głównych słów lub fraz kluczowych, w połączeniu z innymi hasłami, które mogą być wpisywane do wyszukiwarki Google. Blog z uwagi na dużą ilość treści doskonale nadaje się do tego celu, pozwalając zachować naturalny wygląd stosowanych słów kluczowych. Doświadczona agencja SEO potrafi uzyskać doskonałe i przede wszystkim trwałe efekty pozycjonowania, stosując długi ogon w zestawieniu z pozycjonowaniu lokalnym na konkretne miasto lub województwo.

Zobacz również:

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

Porozmawiajmy
Loading...