1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl

Co to jest SEO

Co to jest SEO

Przejdź do wpisy linkowane z frazą kluczową: Co to jest SEO

Co to jest SEO – DobrePromo.pl

Nasza Interaktywna Agencja jest liderem w dziedzinie pozycjonowania SEO stron w sieci. Zapewniamy skuteczne pozycjonowanie stron www, sklepów online oraz blogów. Działamy kompleksowo. Doradzamy właścicielom stron wyselekcjonować najlepsze frazy, w oparciu o znalezione frazy przystępujemy do wielu działań by pozycjonować w Google stronę. Współpraca z z agencją SEO dobrepromo.pl zwyczajnie się opłaca a korzyści z pozycjonowania strony zwracają się wielokrotnie. Posiadamy bogate portfolio i zaufanie zadowolonych z pozycjonowania klientów. Jeśli masz pytanie, nie czekaj i skontaktuj się z naszą agencje interaktywną lub wypełnij formularz darmowej wyceny. Pomożemy Ci pozyskać wielu nowych klientów z wyszukiwarek takich jak Google.pl, Bing.com czy Yahoo.com!

Jesli zainteresuję Cię hasło: Co to jest SEO. – Sprawdź naszego Bloga

Pozycjonowanie stron internetowych to opracowane działania, które mają zakładać że witryna będzie pokazywany jako jeden z pierwszych wyników wyszukiwania na konkretne frazy kluczowe. Niekwestionowanym liderem w sektorze wyszukiwarek jest w Europie Google. I pod tym kątem optymalizuje się pozycjonowanie.

Czy opcja osiągnąć pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania, bez inwestowania środków w pozycjonowanie. Owszem, jest to możliwe, jednak tylko dla nisko konkurencyjnych fraz kluczowych. Takowymi hasłami kluczowymi nazywamy te, które zazwyczaj rzadko są wyszukiwane przez potencjalnych klientów. Tym samym nie powodują one ogromengo ruchu na stronie a ich znaczenie w promocji internetowej jest niskie. Niestety na tym opiera się duża ilość nieuczciwych firm, proponujących tanie pozycjonowanie nie informując, że dotyczy to mało znaczących fraz. Nieświadomy tego klient może chętnie skorzystać z takiej oferty, nie wiedząc że daleko jej do zdobycia takich efektów, jakich by oczekiwał.

Nasza Agencja Interaktywna działa w całkowicie odmienny sposób. Pozycjonowanie stron i sklepów online w naszym wykonaniu nie jest kwestią przypadku lub niezaplanowanym działaniem. Zanim przystąpimy do pracy, opracowujemy zakrojony na szeroką skalę audyt SEO. Nasz Audyt ma na celu wykazać czy strona www jest wykonana w taki sposób, który pozwala rozpocząć pozycjonowanie stron. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Przykład, jeśli serwis www klienta ma przestarzałą budowę HTML lub nie ma na niej unikalnych i wartościowych treści, pozycjonowanie nie będzie skuteczne. Należy na początku naprawić problemowe kwestie, a następnie przystąpić do pozycjonowania strony www

Jakie są mocne strony DobrePromo.pl?

Pozycjonowanie stron
Pozycjonujemy w wyszukiwarkach strony internetowe, zarówno sprzedażowe jak i sklepy online. Dzięki usłudze – Twoja strona www może wejść na topowe pozycje w w Google, a to przełoży się bezpośrednio na szybkość zdobywania nowych klientów.

Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie sklepów online – Jeśli jesteś administratorem sklepu online, to zapewne dobrze wiesz, że bez pozycjonowania o sprzedaż w internecie jest trudno. Jeśli masz ochotę to zmienić lub dopiero ruszasz z biznesem w sieci, skontaktuj się z nami.

Pozycjonowanie blogów
Pozycjonwanie każdego bloga można porównać do tankowania samochodu. Bez paliwa daleko nie zajedziesz…
Jeżeli masz bloga i dążysz do tego, aby był jeszcze bardziej widoczny w sieci, bezwzględnie zainwestuj w pozycjonowanie.

Nasze strategie SEO

Pozycjonowanie lokalne
Lokalne pozycjonowanie stron to nic różnego jak podwyższanie wysokości Twojej strony lub wizytówki w Google i innych wyszukiwarkach dla zapytań lokalnych. Jest to szereg akcji, które pokierują Twoją stronę na najwyższe pozycje w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie long tail
Pozycjonowanie longtail wykorzystujemy szczególnie w sektorach, które mają sporo oponentów w wynikach wyszukiwarki Google. Usługa polega na pozycjonowaniu znacznej ilości fraz kluczowych z tzw. długim ogonem wobec tego dłuższych mieszanin słów kluczowych.

Pozycjonowanie międzynarodowe
Pozycjonowanie międzynarodowe – w przypadku gdy Twój biznes uzyskuje lub planuje pozyskiwać klientów poza granicami Polski, warto rozpatrzeć usługę pozycjonowania międzynarodowego stron www. Dzięki określonym czynnościom Twoja strona www lub sklep może stać się widoczna w wyszukiwarkach na całym świecie.

Co to jest SEO:

Jeśli interesuję Cię – Co to jest SEO, przeczytaj nowości na naszym firmowym blogu .

24Lut 2017

Pozycjonowanie stron blogiem firmowym

pozycjonowanie bloga

Dobrym działaniem wspierającym pozycjonowanie oraz promocję witryny jest prowadzenie bloga firmowego.

Pozycjonowanie stron internetowych z wykorzystaniem firmowych blogów, jest coraz częstszą praktyką SEO.

Dlaczego dobrze jest prowadzić bloga w firmowej domenie oraz jak najlepiej wykorzystać go do poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania? Na te i inne pytania odpowiada agencja SEO ze Szczecina, z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Blog i content marketing

Blog to najlepsze miejsce w obrębie strony, w którym można regularnie publikować duże ilości artykułów. Wysokiej jakości treści, systematycznie dodawane do strony poprawiają jej pozycje w rankingu wyszukiwarki, a jednocześnie wpływają na budowane wiarygodnego wizerunku. Oczywiście należy zadbać o to, aby teksty dodawane na blogu były wartościowe, oryginalne i w jakiś sposób powiązane z głównym profilem działalności firmy. Najlepiej, aby były pożądane i poszukiwane przez klientów. Tak właśnie działa content marketing. Dostarcza ważnych treści, często odpowiedzi na poważne pytania, pomagając w budowaniu profesjonalnego oraz godnego zaufania wizerunku firmy – zarówno u klientów, jak i w ocenie Google. Tworzenie dobrych tekstów na bloga wymaga specjalistycznej wiedzy, więc same w sobie będą dobrą wizytówką Twojej firmy. Jeśli z jakich powodów nie jesteś w stanie sam napisać tekstów na firmowego bloga, np. z powodu niewystarczającej ilości wolnego czasu lub braku pracowników, zadanie to wykona współpracująca z Tobą agencja SEO, zatrudniająca doświadczonych copywriterów.

Blog i mocne linki SEO

Pozycjonowanie stron intenetowych zawsze wygląda podobnie. Bez względu czy dotyczy miasta Szczecin czy innego zakątka Polski, chodzi o zdobywanie mocnych linków, prowadzących do Twojej strony. Agencja SEO może je pozyskiwać na różne sposoby – mniej lub bardziej bezpieczne. Zdobywanie linków za pomocą bloga i cennych artykułów jest najbardziej naturalną i najbardziej wartościową metodą. Jak można takie linki SEO zyskać? Przede wszystkim poprzez odsyłacze umieszczone na innych stronach, linkujące do tworzonych przez Ciebie treści. Właściciele innych stron chętnie zamieszczą takie linki u siebie, pod warunkiem że stworzony artykuł będzie w ich ocenie ważny dla swojego grona odbiorców. Tworzenie instrukcji, poradników, a także foto-reportaży z wykonywanych prac, to najlepszy sposób aby zainteresować nowych czytelników i zachęcić ich do częstego odwiedzania i linkowania Twojej strony.

Blog i pozycjonowanie long tail (pozycjonowanie długi ogon)

Czy słyszałeś o czymś takim, jak pozycjonowanie na długi ogon (pozycjonowanie long tail)? Polega ono na stosowaniu głównych słów lub fraz kluczowych, w połączeniu z innymi hasłami, które mogą być wpisywane do wyszukiwarki Google. Blog z uwagi na dużą ilość treści doskonale nadaje się do tego celu, pozwalając zachować naturalny wygląd stosowanych słów kluczowych. Doświadczona agencja SEO potrafi uzyskać doskonałe i przede wszystkim trwałe efekty pozycjonowania, stosując długi ogon w zestawieniu z pozycjonowaniu lokalnym na konkretne miasto lub województwo.

Zobacz również:

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

Porozmawiajmy
Loading...