1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl

dlaczego nie ma mnie w google

dlaczego nie ma mnie w google

Sprawdź wpisy powiązane ze słowem kluczowym: dlaczego nie ma mnie w google

dlaczego nie ma mnie w google – DobrePromo.pl

Agencja SEO DobrePromo.pl jest pewną marką pozycjonowania lokalnego stron www. Gwarantujemy skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, stron www, blogów. Jesteśmy cenioną marką na pomorzu zachodnim. Pomagamy klientom dobrać trafne frazy kluczowe, w oparciu o słowa kluczowe przystępujemy do szeregu działań by wypozycjonować stronę. Działanie z z agencją interaktywną Dobre Promo po prostu się opłaca a wartości wynikające z pozycjonowania stron zwracają się wielokrotnie. Skomponowaliśmy zachęcające portfolio i zaufanie zadowolonych z pozycjonowania właścicieli stron. Jeśli masz pytania, nie czekaj i skontaktuj się z naszą agencją SEO lub wypełnij formularz darmowej wyceny. Pomożemy Ci pozyskać wielu nowych klientów z wyszukiwarek takich jak Google.pl, Bing.com czy Yahoo.com!

Możliwe, że interesuję Cię hasło: dlaczego nie ma mnie w google. – Sprawdź naszego Bloga

Pozycjonowanie stron to zaplanowane działania, które mają zakładać że strona będzie wyróżniony jako jeden z czołowych wyników zapytania na konkretne frazy. Niepodwarzalnym liderem w sektorze wyszukiwarek internetowych jest w Europie firma alphabet – czyli Google. I pod tym kątem prowadzi się działania SEO.

Czy jest możliwość osiągnąć pierwsze pozycje w wyszukiwarce, bez inwestowania w pozycjonowanie. Jasne, jest to możliwe, jednak tylko dla nisko obleganych słów. Takimi frazami nazywamy te, które zazwyczaj rzadko są poszukiwane przez internautów. Tym samym nie powodują one ogromengo ruchu na stronie internetowej i ich znaczenie w sprzedaży online jest bardzo niskie. Niestety na tym opiera się całkiem duża ilość nieuczciwych agencji SEO, proponujących szybkie pozycjonowanie stron nie informując kupującego, że dotyczy to słabo znaczących haseł. Nie zawsze świadomy tego klient może skorzystać z takiej przykłądowej oferty, nie wiedząc że daleko jej do zdobycia takich rezultatów, jakich by się spodziewa.

Nasza firma funkcjonuje w zupełnie odmienny sposób. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w naszym wykonaniu nie jest kwestią przypadku i nieplanowanym działaniem. Zanim zbierzemy się do pracy, rozpoczynamy zakrojony na mierę serwisu skalę audyt SEO. Audyt SEO ma na celu wykazać czy witryna internetowa jest przygotowana w taki sposób, który umożliwi rozpocząć pozycjonowanie stron. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Przykład, jeśli serwis www klienta posiada starą budowę HTML lub brakuje na niej unikalnych treści, pozycjonowanie nie będzie wystarczająco skuteczne. Należy w pierwszej kolejności naprawić problematyczne kwestie, a następnie organizować się do pozycjonowania strony

Specjalizacja Agencja SEO DobrePromo.pl?

Pozycjonowanie stron
Pozycjonujemy strony internetowe, sprzedażowe jak i blogi. Usługa – pozycjonowanie stron – Twoja strona może wejść na topowe pozycje w w Google.pl, co przełoży się bezpośrednio na szybkość zdobywania nowych klientów.

Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie sklepów – Jeśli jesteś właścicielem sklepu online, to zapewne doskonale wiesz, że bez pozycjonowania o nowych klientów w sieci jest naprawdę trudno. Jeśli chcesz to zmienić lub ruszasz z interesem w sieci, koniecznie skontaktuj się z nami.

Pozycjonowanie blogów
Blog i jego pozycjonowanie można porównać do tankowania samochodu. Bez paliwa daleko nie zajedziesz…
Gdy masz bloga i dążysz do tego, aby był jeszcze bardziej widoczny w wyszukiwarce Google, koniecznie zainwestuj w pozycjonowanie.

Nasze strategie SEO

Pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie lokalne to nic innego jak powiększenie widzialności Twojej strony www lub sklepu w Google i innych wyszukiwarkach dla zapytań lokalnych. Są to określone działania, które wyniosą Twojego bloga na najwyższe pozycje w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie long tail
Pozycjonowanie long-tail używamy głównie w dyscyplinach, które mają sporo oponentów w wynikach wyszukiwarki Google. Usługa opiera się na pozycjonowaniu istotnej ilości fraz kluczowych z tzw. długim ogonem więc dłuższych mieszanin słów kluczowych.

Pozycjonowanie międzynarodowe
Międzynarodowe pozycjonowanie stron www – jeśli Twój sklep uzyskuje lub planuje uzyskiwać klientów zza granicy, opłaci się rozważyć usługę pozycjonowania międzynarodowego stron www. Dzięki tym czynnościom Twoja strona internetowa lub sklep może stać się widoczna w wyszukiwarkach na całym świecie.

dlaczego nie ma mnie w google:

Jeśli interesuję Cię – dlaczego nie ma mnie w google, sprawdź poniższe nowinki na naszym firmowym blogu .

24Lut 2017

Pozycjonowanie stron blogiem firmowym

pozycjonowanie bloga

Dobrym działaniem wspierającym pozycjonowanie oraz promocję witryny jest prowadzenie bloga firmowego.

Pozycjonowanie stron internetowych z wykorzystaniem firmowych blogów, jest coraz częstszą praktyką SEO.

Dlaczego dobrze jest prowadzić bloga w firmowej domenie oraz jak najlepiej wykorzystać go do poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania? Na te i inne pytania odpowiada agencja SEO ze Szczecina, z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Blog i content marketing

Blog to najlepsze miejsce w obrębie strony, w którym można regularnie publikować duże ilości artykułów. Wysokiej jakości treści, systematycznie dodawane do strony poprawiają jej pozycje w rankingu wyszukiwarki, a jednocześnie wpływają na budowane wiarygodnego wizerunku. Oczywiście należy zadbać o to, aby teksty dodawane na blogu były wartościowe, oryginalne i w jakiś sposób powiązane z głównym profilem działalności firmy. Najlepiej, aby były pożądane i poszukiwane przez klientów. Tak właśnie działa content marketing. Dostarcza ważnych treści, często odpowiedzi na poważne pytania, pomagając w budowaniu profesjonalnego oraz godnego zaufania wizerunku firmy – zarówno u klientów, jak i w ocenie Google. Tworzenie dobrych tekstów na bloga wymaga specjalistycznej wiedzy, więc same w sobie będą dobrą wizytówką Twojej firmy. Jeśli z jakich powodów nie jesteś w stanie sam napisać tekstów na firmowego bloga, np. z powodu niewystarczającej ilości wolnego czasu lub braku pracowników, zadanie to wykona współpracująca z Tobą agencja SEO, zatrudniająca doświadczonych copywriterów.

Blog i mocne linki SEO

Pozycjonowanie stron intenetowych zawsze wygląda podobnie. Bez względu czy dotyczy miasta Szczecin czy innego zakątka Polski, chodzi o zdobywanie mocnych linków, prowadzących do Twojej strony. Agencja SEO może je pozyskiwać na różne sposoby – mniej lub bardziej bezpieczne. Zdobywanie linków za pomocą bloga i cennych artykułów jest najbardziej naturalną i najbardziej wartościową metodą. Jak można takie linki SEO zyskać? Przede wszystkim poprzez odsyłacze umieszczone na innych stronach, linkujące do tworzonych przez Ciebie treści. Właściciele innych stron chętnie zamieszczą takie linki u siebie, pod warunkiem że stworzony artykuł będzie w ich ocenie ważny dla swojego grona odbiorców. Tworzenie instrukcji, poradników, a także foto-reportaży z wykonywanych prac, to najlepszy sposób aby zainteresować nowych czytelników i zachęcić ich do częstego odwiedzania i linkowania Twojej strony.

Blog i pozycjonowanie long tail (pozycjonowanie długi ogon)

Czy słyszałeś o czymś takim, jak pozycjonowanie na długi ogon (pozycjonowanie long tail)? Polega ono na stosowaniu głównych słów lub fraz kluczowych, w połączeniu z innymi hasłami, które mogą być wpisywane do wyszukiwarki Google. Blog z uwagi na dużą ilość treści doskonale nadaje się do tego celu, pozwalając zachować naturalny wygląd stosowanych słów kluczowych. Doświadczona agencja SEO potrafi uzyskać doskonałe i przede wszystkim trwałe efekty pozycjonowania, stosując długi ogon w zestawieniu z pozycjonowaniu lokalnym na konkretne miasto lub województwo.

Zobacz również:

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

Porozmawiajmy
Loading...