1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl

jak pozycjonować stronę samemu

jak pozycjonować stronę samemu

Odnalezione treści linkowane z hasłem: jak pozycjonować stronę samemu

jak pozycjonować stronę samemu – DobrePromo.pl

Agencja DobrePromo.pl jest wiodącym wykonawcą pozycjonowania SEO stron internetowych. Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron firmowych, blogów oraz sklepów. Jesteśmy cenioną marką na pomorzu zachodnim. Podpowiadamy biznesom wyselekcjonować wartościowe frazy, następnie dokonujemy wielu działań by pozycjonować w google.pl stronę. Współpraca z z agencją SEO dobrepromo.pl zwyczajnie się opłaca a korzyści z pozycjonowania stron zwracają się wielokrotnie. Przez lata stworzyliśmy bogate portfolio oraz zaufanie zadowolonych z pozycjonowania właścicieli stron. Jeśli masz pytania, zadzwoń i skontaktuj się z naszą agencją SEO lub wypisz formularz darmowej wyceny. Pomożemy Ci pozyskać wielu nowych klientów z internetu

Możliwe, że zainteresuję Cię fraza: jak pozycjonować stronę samemu. – Sprawdź naszego Bloga

Pozycjonowanie stron www to opracowane działania, które powinny sprawić że strona www będzie wyróżniony jako jeden z czołowych wyników zapytania na konkretne słowa. Niekwestionowanym liderem w sektorze wyszukiwarek jest w Polsce Google.com. I pod tym kątem przygotowuje się działania SEO.

Czy szansa osiągnąć czołowe miejsca w wyszukiwarce, bez inwestowania w pozycjonowanie. Jasne, bywa to możliwe, ale zazwyczaj dla bardzo mało porzadanych fraz kluczowych. Takimi słowami kluczowymi nazywamy te, które zwykle rzadko są wyszukiwane przez klientów. Tym samym nie generują one dużego ruchu w serwisie a ich znaczenie w sprzedaży online jest niskie. Niestety na tym bazuje całkiem duża ilość nieuczciwych agencji, sprzedających szybkie pozycjonowanie nie informując klienta, że dotyczy to słabo znaczących haseł. Nie zawsze świadomy tego klient może chętnie skorzystać z takiej przykłądowej oferty, nie wiedząc że daleko jej do zdobycia takich efektów, jakich by się spodziewa.

Nasza Agencja SEO działa w całkowicie odmienny sposób. Pozycjonowanie stron w naszym wykonaniu nie jest kwestią przypadku ani niezaplanowanym działaniem. Nim przystąpimy do właściwej pracy, przygotowujemy zakrojony na dużą skalę audyt SEO. Ma on na celu sprawdzić czy witryna internetowa jest wykonana w taki sposób, który umożliwia rozpocząć pozycjonowanie stron. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Dajmy na to, jeżeli serwis internetowy klienta ma przestarzałą konstrukcję HTML lub nie ma na niej wartościowych treści, pozycjonowanie strony może nie być skuteczne. Należy na początku usunąć problemowe kwestie, a następnie organizować się do pozycjonowania strony internetowej

Co oferuje Agencja SEO DobrePromo.pl?

Pozycjonowanie stron
Pozycjonujemy w wyszukiwarkach strony www, zarówno sprzedażowe jak i wizytówki firmowe. Usługa – pozycjonowanie stron – Twoja witryna może wejść na topowe pozycje w wyszukiwarce Google, a to przełoży się bezpośrednio na szybkość zdobywania nowych klientów.

Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie sklepów w internecie – Jeśli jesteś administratorem sklepu internetowego, to zapewne dobrze wiesz, że bez pozycjonowania o nowych klientów w sieci jest naprawdę trudno. Jeśli chciałbyś to zmienić lub ruszasz z interesem, skontaktuj się z nami.

Pozycjonowanie blogów
Pozycjonwanie każdego bloga można porównać do tankowania samochodu. Bez paliwa daleko nie zajedziesz…
W przypadku gdy prowadzisz bloga i dążysz do tego, aby był jeszcze bardziej widoczny w sieci, obowiązkowo zainwestuj w pozycjonowanie.

Nasze strategie SEO

Pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie lokalne stron www to nic różnego jak podwyższenie popularności Twojej strony www lub wizytówki w Google i innych wyszukiwarkach dla zapytań regionalnych. Jest to ogrom działań, które wyniosą Twój sklep na na szczyt wyszukiwarki.

Pozycjonowanie long tail
Pozycjonowanie longtail wykorzystujemy zwłaszcza w sektorach, które mają sporo adwersarzy w wynikach Google. Usługa polega na pozycjonowaniu dużej ilości fraz kluczowych z tzw. długim ogonem wobec tego dłuższych kompilacji słów kluczowych.

Pozycjonowanie międzynarodowe
Pozycjonowanie międzynarodowe stron www – jeśli Twój biznes osiąga lub ma w planie zdobywać klientów poza granicami Polski, opłaci się przeanalizować usługę międzynarodowego pozycjonowania stron www. Dzięki tym akcjon Twoja strona lub sklep może stać się widoczna w wyszukiwarkach na całym świecie.

jak pozycjonować stronę samemu:

Jeśli interesuję Cię – jak pozycjonować stronę samemu, przeczytaj koniecznie poniższe publikacje na naszym firmowym blogu .

24Lut 2017

Pozycjonowanie stron blogiem firmowym

pozycjonowanie bloga

Dobrym działaniem wspierającym pozycjonowanie oraz promocję witryny jest prowadzenie bloga firmowego.

Pozycjonowanie stron internetowych z wykorzystaniem firmowych blogów, jest coraz częstszą praktyką SEO.

Dlaczego dobrze jest prowadzić bloga w firmowej domenie oraz jak najlepiej wykorzystać go do poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania? Na te i inne pytania odpowiada agencja SEO ze Szczecina, z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Blog i content marketing

Blog to najlepsze miejsce w obrębie strony, w którym można regularnie publikować duże ilości artykułów. Wysokiej jakości treści, systematycznie dodawane do strony poprawiają jej pozycje w rankingu wyszukiwarki, a jednocześnie wpływają na budowane wiarygodnego wizerunku. Oczywiście należy zadbać o to, aby teksty dodawane na blogu były wartościowe, oryginalne i w jakiś sposób powiązane z głównym profilem działalności firmy. Najlepiej, aby były pożądane i poszukiwane przez klientów. Tak właśnie działa content marketing. Dostarcza ważnych treści, często odpowiedzi na poważne pytania, pomagając w budowaniu profesjonalnego oraz godnego zaufania wizerunku firmy – zarówno u klientów, jak i w ocenie Google. Tworzenie dobrych tekstów na bloga wymaga specjalistycznej wiedzy, więc same w sobie będą dobrą wizytówką Twojej firmy. Jeśli z jakich powodów nie jesteś w stanie sam napisać tekstów na firmowego bloga, np. z powodu niewystarczającej ilości wolnego czasu lub braku pracowników, zadanie to wykona współpracująca z Tobą agencja SEO, zatrudniająca doświadczonych copywriterów.

Blog i mocne linki SEO

Pozycjonowanie stron intenetowych zawsze wygląda podobnie. Bez względu czy dotyczy miasta Szczecin czy innego zakątka Polski, chodzi o zdobywanie mocnych linków, prowadzących do Twojej strony. Agencja SEO może je pozyskiwać na różne sposoby – mniej lub bardziej bezpieczne. Zdobywanie linków za pomocą bloga i cennych artykułów jest najbardziej naturalną i najbardziej wartościową metodą. Jak można takie linki SEO zyskać? Przede wszystkim poprzez odsyłacze umieszczone na innych stronach, linkujące do tworzonych przez Ciebie treści. Właściciele innych stron chętnie zamieszczą takie linki u siebie, pod warunkiem że stworzony artykuł będzie w ich ocenie ważny dla swojego grona odbiorców. Tworzenie instrukcji, poradników, a także foto-reportaży z wykonywanych prac, to najlepszy sposób aby zainteresować nowych czytelników i zachęcić ich do częstego odwiedzania i linkowania Twojej strony.

Blog i pozycjonowanie long tail (pozycjonowanie długi ogon)

Czy słyszałeś o czymś takim, jak pozycjonowanie na długi ogon (pozycjonowanie long tail)? Polega ono na stosowaniu głównych słów lub fraz kluczowych, w połączeniu z innymi hasłami, które mogą być wpisywane do wyszukiwarki Google. Blog z uwagi na dużą ilość treści doskonale nadaje się do tego celu, pozwalając zachować naturalny wygląd stosowanych słów kluczowych. Doświadczona agencja SEO potrafi uzyskać doskonałe i przede wszystkim trwałe efekty pozycjonowania, stosując długi ogon w zestawieniu z pozycjonowaniu lokalnym na konkretne miasto lub województwo.

Zobacz również:

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

15Lut 2017

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

Na czym polega pozycjonowanie stron i dlaczego warto to robić?

Posiadanie własnej strony internetowej jest dzisiaj dla firm ważnym narzędziem marketingowym, które pozwala dotrzeć do ogromnej liczby odbiorców, a więc potencjalnych klientów. Jednak stworzenie atrakcyjnej wizualnie witryny nie gwarantuje pod tym względem sukcesu. Ważne jest bowiem to, aby odbiorcy w ogóle odwiedzili stronę, a więc trafili na nią, wyszukując konkretnych informacji w wyszukiwarce internetowej. Kluczowa pod tym względem jest więc wysoka pozycja strony w wyszukiwarce, a żeby ją osiągnąć, konieczne jest pozycjonowanie.

Pozycjonowanie stron, czyli sposób na widoczność w sieci.

Na czym polega pozycjonowanie

Liczba stron w internecie z każdym rokiem rośnie. W samej Polsce zarejestrowanych jest już przeszło 2,5 miliona witryn www i większość z nich konkuruje między sobą o jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce. Wszystko dlatego, że wyszukiwarki takie jak Google czy Yahoo stały się podstawowym narzędziem do wyszukiwania informacji, produktów, usług, dosłownie wszystkiego. Niemal każdy internauta, chcąc znaleźć informację, najpierw wpisuje ją w wyszukiwarkę i naturalnie rozpoczyna przeglądanie wyników wyszukiwania od pierwszych pozycji. Co więcej, większość użytkowników klika tylko w 3 pierwsze wyniki wyszukiwania. Te najcenniejsze pozycje zajmują strony, które w najwyższym stopniu odpowiadają na frazę wpisaną przez użytkownika. Pozycjonowanie stron internetowych polega więc na takich działaniach, dzięki którym będą one zajmować jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce. Działania te nazywane są SEO, czyli optymalizacją stron pod kątem wyszukiwarek.

Trudna sztuka pozycjonowania

Nietrudno się domyślić, że skuteczne pozycjonowanie stron www zapewnia wysoką pozycję w wyszukiwarce w odpowiedzi na wiele różnych słów kluczowych, co nie jest wcale taką prostą sprawą.

Przecież osoba szukająca np. oferty wakacyjnej nad Bałtykiem może wpisać w wyszukiwarce przeróżne frazy: wakacje nad morzem, wczasy nad Bałtykiem, tani nocleg nad polskim morzem itp. Dobór właściwych słów kluczowych jest więc pierwszą trudnością, z jaką ma do czynienia specjalista SEO. Dodatkowym problemem jest spełnienie wymagań stawianych przez wyszukiwarkę. Każda z nich posiada swój własny algorytm, według którego wartościuje poszczególne strony. Przykładowo wyszukiwarka Google w rankingowaniu witryn bierze pod uwagę oprócz słów kluczowych także m.in. unikalność i jakość treści na stronie, linki prowadzące do danej strony, ruch na stronie, czy wreszcie reputację witryny. Ta ostatnia jest szczególnie ważna, ponieważ stosowanie niedozwolonych praktyk przy pozycjonowaniu (np. nienaturalne umieszczanie dużej liczby słów kluczowych na stronie) w przypadku Google może skończyć się karą w postaci obniżenia pozycji w wynikach wyszukiwania, czy nawet całkowitego wykreślenie strony z indeksu.

Jak widać, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach nie jest łatwe i zwykle polega na stosowaniu wielu technik jednocześnie oraz nieustannym mierzeniu efektów. Działania SEO wymagają nie tylko profesjonalnej wiedzy, ale także poświęcenia na nie dużej ilości czasu, jednak warto to robić, ponieważ jest to najlepszy sposób na wypromowanie witryny w internecie.

Zobacz również:

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Porozmawiajmy
Loading...