1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl

Jak zgłosić stronę do Google

Jak zgłosić stronę do Google

Znalezione newsy połączone z frazą: Jak zgłosić stronę do Google

Jak zgłosić stronę do Google – DobrePromo.pl

Agencja SEO DobrePromo.pl jest godną polecenia marką pozycjonowania SEO stron www. Świadczymy skuteczne pozycjonowanie stron, blogów oraz sklepów internetowych. Znamy się, na rzeczy. Doradzamy biznesom znaleźć skuteczne słowa kluczowe, w następnej kolejności dokonujemy szeregu działań aby pozycjonować w Google stronę. Współpraca z naszą agencją SEO po prostu się opłaca a korzyści z pozycjonowania stron zwracają się z nawiązką. Skomponowaliśmy bogate portfolio i ogrom zadowolonych z pozycjonowania właścicieli stron. Jeśli posiadasz pytania, zadzwoń i skontaktuj się z Dobre Promo lub wypisz formularz darmowej wyceny. Pomożemy Ci pozyskać wielu nowych klientów z Google

Możliwe, że zaciekawi Cię temat: Jak zgłosić stronę do Google. – Sprawdź naszego Bloga

Pozycjonowanie stron www to różnego rodzaju działania, które mają zakładać że witryna będzie pokazywany jako jeden z pierwszych wyników wyszukiwania na konkretne słowa. Bezdyskusyjnie liderem w branyży wyszukiwarek internetowych jest w Polsce firma Google. I pod tym kątem przygotowuje się pozycjonowanie stron.

Czy opcja osiągnąć najwyższe miejsca w wyszukiwarce, bez inwestycji w pozycjonowanie stron. Jasne, bywa to możliwe, jednak tylko dla bardzo mało porzadanych fraz kluczowych. Takimi hasłami nazywamy te, które niezwykle rzadko są wpisywane do wyszukiwarki przez potencjalnych klientów. Tym samym nie przyciągają dużego ruchu w witrynie a ich znaczenie w promocji online jest marginalne. Niestety na tym opiera się całkiem spora ilość nieuczciwych agencji interaktywnych, sprzedających tanie pozycjonowanie stron nie informując kupującego, że dotyczy to słabo znaczących fraz kluczowych. Nie zawsze świadomy zabiegu klient może chętnie skorzystać z takiej przykłądowej oferty, nie wiedząc że daleko jej do zdobycia takich rezultatów, jakich by oczekiwał.

Nasza firma pracuje w całkowicie odmienny sposób. Pozycjonowanie stron i sklepów w naszym wykonaniu nie jest kwestią przypadku i nieplanowanym działaniem. Nim zabierzemy się do pracy, opracowujemy zakrojony na ogromną skalę audyt SEO. Nasz Audyt SEO ma na celu zbadać czy witryna jest zbudowana w taki sposób, który umożliwia rozpocząć pozycjonowanie stron. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Przykład, jeżeli strona internetowa klienta posiada przestarzałą budowę HTML lub nie ma na niej wartościowych treści, pozycjonowanie może nie być skuteczne. Należy na początku poprawić problemowe kwestie, a następnie przygotować się do pozycjonowania serwisu

Co może zaproponować Agencja SEO DobrePromo.pl?

Pozycjonowanie stron
Promujemy strony internetowe, sprzedażowe oraz sklepy online. Dzięki usłudze – Twoja strona internetowa może objąć topowe pozycje w wyszukiwarkach, a to przełoży się na ilość odnajdywania nowych klientów.

Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie sklepów w internecie – Jeśli jesteś administratorem sklepu online, to zapewne dobrze wiesz, że bez pozycjonowania o nowych klientów w sieci jest ciężko. Jeśli chcesz to zmienić lub dopiero ruszasz z interesem,to skontaktuj się z nami.

Pozycjonowanie blogów
Pozycjonwanie każdego bloga można porównać do tankowania samochodu. Bez paliwa daleko nie zajedziesz…
Jeśli masz bloga i chciał/a byś aby był jeszcze bardziej widoczny w wyszukiwarce, bezwzględnie zainwestuj w pozycjonowanie.

Nasze strategie SEO

Pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie lokalne to nic różnego jak podwyższanie widoczności Twojej strony www lub wizytówki w Google dla zapytań z danego rejonu. Jest to szereg działań, które poprowadzą Twoją stronę na najwyższe pozycje w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie long tail
Pozycjonowanie longtail stosujemy przeważnie w dziedzinach, które mają sporo oponentów w wynikach wyszukiwarki Google. Usługa opiera się na pozycjonowaniu znacznej ilości fraz kluczowych z tzw. długim ogonem wobec tego dłuższych mieszanin słów kluczowych.

Pozycjonowanie międzynarodowe
Międzynarodowe pozycjonowanie stron www – kiedy Firmą, którą prowadzisz uzyskuje lub przewiduje pozyskiwać klientów zza granicy, warto wgłębić się w usługę pozycjonowania międzynarodowego stron www. Dzięki tym działaniom Twoja strona internetowa lub blog może stać się widoczna w wyszukiwarkach na całym świecie.

Jak zgłosić stronę do Google:

Jeśli interesuję Cię – Jak zgłosić stronę do Google, sprawdź nowinki na naszym firmowym blogu SEO.

24Lut 2017

Pozycjonowanie stron blogiem firmowym

pozycjonowanie bloga

Dobrym działaniem wspierającym pozycjonowanie oraz promocję witryny jest prowadzenie bloga firmowego.

Pozycjonowanie stron internetowych z wykorzystaniem firmowych blogów, jest coraz częstszą praktyką SEO.

Dlaczego dobrze jest prowadzić bloga w firmowej domenie oraz jak najlepiej wykorzystać go do poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania? Na te i inne pytania odpowiada agencja SEO ze Szczecina, z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Blog i content marketing

Blog to najlepsze miejsce w obrębie strony, w którym można regularnie publikować duże ilości artykułów. Wysokiej jakości treści, systematycznie dodawane do strony poprawiają jej pozycje w rankingu wyszukiwarki, a jednocześnie wpływają na budowane wiarygodnego wizerunku. Oczywiście należy zadbać o to, aby teksty dodawane na blogu były wartościowe, oryginalne i w jakiś sposób powiązane z głównym profilem działalności firmy. Najlepiej, aby były pożądane i poszukiwane przez klientów. Tak właśnie działa content marketing. Dostarcza ważnych treści, często odpowiedzi na poważne pytania, pomagając w budowaniu profesjonalnego oraz godnego zaufania wizerunku firmy – zarówno u klientów, jak i w ocenie Google. Tworzenie dobrych tekstów na bloga wymaga specjalistycznej wiedzy, więc same w sobie będą dobrą wizytówką Twojej firmy. Jeśli z jakich powodów nie jesteś w stanie sam napisać tekstów na firmowego bloga, np. z powodu niewystarczającej ilości wolnego czasu lub braku pracowników, zadanie to wykona współpracująca z Tobą agencja SEO, zatrudniająca doświadczonych copywriterów.

Blog i mocne linki SEO

Pozycjonowanie stron intenetowych zawsze wygląda podobnie. Bez względu czy dotyczy miasta Szczecin czy innego zakątka Polski, chodzi o zdobywanie mocnych linków, prowadzących do Twojej strony. Agencja SEO może je pozyskiwać na różne sposoby – mniej lub bardziej bezpieczne. Zdobywanie linków za pomocą bloga i cennych artykułów jest najbardziej naturalną i najbardziej wartościową metodą. Jak można takie linki SEO zyskać? Przede wszystkim poprzez odsyłacze umieszczone na innych stronach, linkujące do tworzonych przez Ciebie treści. Właściciele innych stron chętnie zamieszczą takie linki u siebie, pod warunkiem że stworzony artykuł będzie w ich ocenie ważny dla swojego grona odbiorców. Tworzenie instrukcji, poradników, a także foto-reportaży z wykonywanych prac, to najlepszy sposób aby zainteresować nowych czytelników i zachęcić ich do częstego odwiedzania i linkowania Twojej strony.

Blog i pozycjonowanie long tail (pozycjonowanie długi ogon)

Czy słyszałeś o czymś takim, jak pozycjonowanie na długi ogon (pozycjonowanie long tail)? Polega ono na stosowaniu głównych słów lub fraz kluczowych, w połączeniu z innymi hasłami, które mogą być wpisywane do wyszukiwarki Google. Blog z uwagi na dużą ilość treści doskonale nadaje się do tego celu, pozwalając zachować naturalny wygląd stosowanych słów kluczowych. Doświadczona agencja SEO potrafi uzyskać doskonałe i przede wszystkim trwałe efekty pozycjonowania, stosując długi ogon w zestawieniu z pozycjonowaniu lokalnym na konkretne miasto lub województwo.

Zobacz również:

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

Porozmawiajmy
Loading...