1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepach internetowych

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepach internetowych

Odnalezione oferty połączone ze słowem: Jak zwiększyć sprzedaż w sklepach internetowych

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepach internetowych – DobrePromo.pl

Nasza Interaktywna Agencja SEO jest liderem w dziedzinie pozycjonowania lokalnego stron w internecie. Zajmujemy się pozycjonowaniem sklepów internetowych, stron www, blogów. Pozycjonowanie to nasza pasja. Podpowiadamy firmom wyselekcjonować trafne słowa kluczowe, w oparciu o wcześniejszy audyt SEO dokonujemy szeregu działań aby pozycjonować w wyszukiwarkach stronę. Współpraca z nami po prostu się opłaca a wartości wynikające z pozycjonowania stron zwracają się z nawiązką. Przez lata stworzyliśmy bogate portfolio i wielu zadowolonych z pozycjonowania firm. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub wypisz formularz niezobowiązującej wyceny. Pomożemy Ci pozyskać wielu nowych klientów z wyszukiwarki

Jesli interesuję Cię temat: Jak zwiększyć sprzedaż w sklepach internetowych. – Sprawdź naszego Bloga

Pozycjonowanie stron internetowych to opracowane działania, które mają zakładać że serwis będzie wyświetlany jako jeden z pierwszych wyników zapytania na konkretne słowa. Bezdyskusyjnie liderem w sektorze wyszukiwarek online jest w Europie Google. I pod tym wzgledem optymalizuje się pozycjonowanie.

Czy szansa osiągnąć najwyższe pozycje w wyszukiwarce, bez inwestowania w pozycjonowanie. Oczywiście, bywa to możliwe, ale zazwyczaj dla bardzo mało konkurencyjnych fraz kluczowych. Takowymi frazami kluczowymi nazywamy te, które zwykle rzadko są wpisywane do wyszukiwarki przez potencjalnych klientów. Tym samym nie powodują one znacznego ruchu na stronie www a ich znaczenie w sprzedaży internetowej jest bardzo niskie. Niestety na tym bazuje całkiem duża ilość nieuczciwych agencji SEO, oferując szybkie pozycjonowanie nie informując, że dotyczy to słabo znaczących haseł kluczowych. Nie zawsze świadomy tego klient może chętnie skorzystać z takiej oferty, nie wiedząc że daleko jej do zdobycia takich efektów, jakich by się spodziewa.

Nasza Agencja SEO pracuje w zupełnie inny sposób. Pozycjonowanie stron www w naszym wykonaniu nie jest kwestią przypadku i niezaplanowanym działaniem. Nim zabierzemy się do pracy, rozpoczynamy zakrojony na mierę serwisu skalę audyt SEO. Nasz Audyt SEO ma na celowniku zbadać czy witryna jest zbudowana w taki sposób, który umożliwia rozpocząć Pozycjonowanie. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Dajmy na to, jeżeli strona klienta posiada przestarzałą konstrukcję HTML lub brakuje na niej wartościowych i unikalnych treści, pozycjonowanie nie będzie wystarczająco skuteczne. Należy na początku usunąć problematyczne kwestie, a następnie przystąpić do pozycjonowania strony internetowej

Co oferuje Agencja Interaktywna DobrePromo.pl?

Pozycjonowanie stron
Promujemy strony internetowe, zarówno sprzedażowe jak i blogi. Usługa – pozycjonowanie stron – Twoja witryna może objąć topowe pozycje w wyszukiwarkach, a to przełoży się bezpośrednio na ilość pozyskiwania nowych klientów.

Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie sklepów w internecie – Jeśli jesteś administratorem sklepu online, to doskonale wiesz, że bez pozycjonowania o ruch w internecie jest ciężko. Jeśli masz zamiar to zmienić lub ruszasz z biznesem, koniecznie skontaktuj się z nami.

Pozycjonowanie blogów
Pozycjonowanie bloga można porównać do tankowania samochodu. Bez paliwa daleko nie zajedziesz…
Jeśli masz bloga i masz ochotę aby był jeszcze bardziej widoczny w wyszukiwarce Google, bezwarunkowo zainwestuj w pozycjonowanie.

Nasze strategie SEO

Pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie lokalne to nic różnego jak podwyższanie popularności Twojej strony www lub bloga w Google i innych wyszukiwarkach dla zapytań regionalnych. Są to określone działania, które poprowadzą Twoją stronę na topowe pozycje w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie long tail
Pozycjonowanie long-tail wykorzystujemy głównie w dziedzinach, które mają sporo adwersarzy w wynikach Google. Usługa polega na pozycjonowaniu pokaźnej ilości fraz kluczowych z tzw. długim ogonem zatem dłuższych kompilacji słów kluczowych.

Pozycjonowanie międzynarodowe
Pozycjonowanie międzynarodowe – w przypadku gdy Twoja firma werbuje lub zamierza osiągać klientów poza granicami Polski, należy przemyśleć usługę międzynarodowego pozycjonowania stron www. Dzięki skupionym na określonym celu czynnościom Twoja strona lub sklep może stać się widoczna w wyszukiwarkach na całym świecie.

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepach internetowych:

Jeśli interesuję Cię – Jak zwiększyć sprzedaż w sklepach internetowych, przeczytaj poniższe publikacje na naszym firmowym blogu .

24Lut 2017

Pozycjonowanie stron blogiem firmowym

pozycjonowanie bloga

Dobrym działaniem wspierającym pozycjonowanie oraz promocję witryny jest prowadzenie bloga firmowego.

Pozycjonowanie stron internetowych z wykorzystaniem firmowych blogów, jest coraz częstszą praktyką SEO.

Dlaczego dobrze jest prowadzić bloga w firmowej domenie oraz jak najlepiej wykorzystać go do poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania? Na te i inne pytania odpowiada agencja SEO ze Szczecina, z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Blog i content marketing

Blog to najlepsze miejsce w obrębie strony, w którym można regularnie publikować duże ilości artykułów. Wysokiej jakości treści, systematycznie dodawane do strony poprawiają jej pozycje w rankingu wyszukiwarki, a jednocześnie wpływają na budowane wiarygodnego wizerunku. Oczywiście należy zadbać o to, aby teksty dodawane na blogu były wartościowe, oryginalne i w jakiś sposób powiązane z głównym profilem działalności firmy. Najlepiej, aby były pożądane i poszukiwane przez klientów. Tak właśnie działa content marketing. Dostarcza ważnych treści, często odpowiedzi na poważne pytania, pomagając w budowaniu profesjonalnego oraz godnego zaufania wizerunku firmy – zarówno u klientów, jak i w ocenie Google. Tworzenie dobrych tekstów na bloga wymaga specjalistycznej wiedzy, więc same w sobie będą dobrą wizytówką Twojej firmy. Jeśli z jakich powodów nie jesteś w stanie sam napisać tekstów na firmowego bloga, np. z powodu niewystarczającej ilości wolnego czasu lub braku pracowników, zadanie to wykona współpracująca z Tobą agencja SEO, zatrudniająca doświadczonych copywriterów.

Blog i mocne linki SEO

Pozycjonowanie stron intenetowych zawsze wygląda podobnie. Bez względu czy dotyczy miasta Szczecin czy innego zakątka Polski, chodzi o zdobywanie mocnych linków, prowadzących do Twojej strony. Agencja SEO może je pozyskiwać na różne sposoby – mniej lub bardziej bezpieczne. Zdobywanie linków za pomocą bloga i cennych artykułów jest najbardziej naturalną i najbardziej wartościową metodą. Jak można takie linki SEO zyskać? Przede wszystkim poprzez odsyłacze umieszczone na innych stronach, linkujące do tworzonych przez Ciebie treści. Właściciele innych stron chętnie zamieszczą takie linki u siebie, pod warunkiem że stworzony artykuł będzie w ich ocenie ważny dla swojego grona odbiorców. Tworzenie instrukcji, poradników, a także foto-reportaży z wykonywanych prac, to najlepszy sposób aby zainteresować nowych czytelników i zachęcić ich do częstego odwiedzania i linkowania Twojej strony.

Blog i pozycjonowanie long tail (pozycjonowanie długi ogon)

Czy słyszałeś o czymś takim, jak pozycjonowanie na długi ogon (pozycjonowanie long tail)? Polega ono na stosowaniu głównych słów lub fraz kluczowych, w połączeniu z innymi hasłami, które mogą być wpisywane do wyszukiwarki Google. Blog z uwagi na dużą ilość treści doskonale nadaje się do tego celu, pozwalając zachować naturalny wygląd stosowanych słów kluczowych. Doświadczona agencja SEO potrafi uzyskać doskonałe i przede wszystkim trwałe efekty pozycjonowania, stosując długi ogon w zestawieniu z pozycjonowaniu lokalnym na konkretne miasto lub województwo.

Zobacz również:

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

Porozmawiajmy
Loading...