1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl

Jak zwiększyć widoczność sklepu w google

Jak zwiększyć widoczność sklepu w google

Odnalezione posty powiązane z frazą kluczową: Jak zwiększyć widoczność sklepu w google

Jak zwiększyć widoczność sklepu w google – DobrePromo.pl

Nasza agencja SEO jest pewną marką pozycjonowania lokalnego stron www. Oferujemy skuteczne pozycjonowanie internetowych stron www, blogów oraz sklepów online. Pozycjonujemy z 8 letnim doświadczeniem. Pomagamy klientom znaleźć właściwe frazy kluczowe, w oparciu o wcześniejszy audyt SEO dokonujemy szeregu działań by pozycjonować w wyszukiwarkach stronę. Współpraca z z agencją interaktywną Dobre Promo po prostu się opłaca a korzyści z pozycjonowania strony zwracają się wielokrotnie. Przez lata stworzyliśmy bogate w wyniki portfolio oraz wielu zadowolonych z pozycjonowania firm. Jeśli masz pytania, nie czekaj i skontaktuj się z Dobre Promo lub wypisz formularz niezobowiązującej wyceny. Pomożemy Ci pozyskać wielu nowych klientów z wyszukiwarek

Możliwe, że zaciekawi Cię fraza: Jak zwiększyć widoczność sklepu w google. – Sprawdź naszego Bloga

Pozycjonowanie stron www to różnego rodzaju działania, które mają zakładać że witryna będzie wyświetlany jako jeden z pierwszych wyników wyszukiwania na konkretne słowa kluczowe. Bezdyskusyjnie liderem w branyży wyszukiwarek internetowych jest w Europie firma Google. I pod tym kątem prowadzi się pozycjonowanie stron.

Czy można osiągnąć czołowe miejsca w wynikach wyszukiwania, bez inwestowania w pozycjonowanie. Jasne, jest to możliwe, ale zazwyczaj dla mało porzadanych słów kluczowych. Takowymi frazami kluczowymi nazywamy te, które zwykle rzadko są poszukiwane przez klientów. Tym samym nie generują ogromengo ruchu na stronie www a ich znaczenie w reklamie online jest marginalne. Niestety na tym opiera się spora ilość nieuczciwych agencji SEO, sprzedających skuteczne pozycjonowanie nie informując klienta, że dotyczy to mało znaczących fraz kluczowych. Nieświadomy zabiegu klient może chętnie skorzystać z takiej przykłądowej oferty, nie wiedząc że daleko jej do uzyskania takich efektów, jakich by oczekiwał.

Nasza firma pracuje w zupełnie inny sposób. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w naszym wykonaniu nie jest kwestią przypadku lub nieplanowanym działaniem. Zanim zabierzemy się do właściwej pracy, przygotowujemy zakrojony na dużą skalę audyt SEO. Nasz Audyt SEO ma na celu sprawdzić czy witryna jest stworzona w taki sposób, który umożliwi rozpocząć pozycjonowanie stron. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Przykład, jeśli strona klienta ma starą konstrukcję HTML lub brakuje na niej wartościowych treści, pozycjonowanie nie będzie wystarczająco skuteczne. Należy na wstepie usunąć problemowe kwestie, a dopiero następnie zabrać się do pozycjonowania witryny

Specjalizacja Agencja DobrePromo.pl?

Pozycjonowanie stron
Pozycjonujemy strony internetowe, sprzedażowe jak i wizytówki firmowe. Usługa – pozycjonowanie stron – Twoja strona może uzyskać czołowe pozycje w w wyszukiwarce Google.pl, a to przełoży się bezpośrednio na szybkość pozyskiwania nowych klientów.

Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie sklepów – Jeśli jesteś adminem sklepu internetowego, to doskonale wiesz, że bez pozycjonowania o ruch w sieci jest naprawdę trudno. Jeśli masz zamiar to zmienić lub dopiero ruszasz z interesem, koniecznie skontaktuj się z nami.

Pozycjonowanie blogów
Blog i jego pozycjonowanie można porównać do tankowania samochodu. Bez paliwa daleko nie zajedziesz…
Gdy prowadzisz bloga i chciał/a byś aby był jeszcze bardziej widoczny w wyszukiwarce, za wszelką cenę zainwestuj w pozycjonowanie.

Nasze strategie SEO

Pozycjonowanie lokalne
Lokalne pozycjonowanie stron to nic innego jak podwyższenie widoczności Twojej strony lub wizytówki w Google dla zapytań z danego rejonu. Są to działania, które wyniosą Twojego bloga na najwyższe pozycje w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie long tail
Pozycjonowanie longtail stosujemy w głównej mierze w sektorach, które mają sporo adwersarzy w wynikach wyszukiwarek. Usługa bazuje na pozycjonowaniu istotnej ilości fraz kluczowych z tzw. długim ogonem czyli dłuższych kompozycji słów kluczowych.

Pozycjonowanie międzynarodowe
Międzynarodowe pozycjonowanie stron – jeżeli Twój biznes zdobywa lub planuje zdobywać klientów z poza granic Polski, należy przeanalizować usługę międzynarodowego pozycjonowania stron www. Dzięki skupionym na określonym celu czynnościom Twoja strona lub strona wizytówka może stać się widoczna w wyszukiwarkach na całym świecie.

Jak zwiększyć widoczność sklepu w google:

Jeśli interesuję Cię – Jak zwiększyć widoczność sklepu w google, przeczytaj poniższe publikacje na naszym firmowym blogu .

24Lut 2017

Pozycjonowanie stron blogiem firmowym

pozycjonowanie bloga

Dobrym działaniem wspierającym pozycjonowanie oraz promocję witryny jest prowadzenie bloga firmowego.

Pozycjonowanie stron internetowych z wykorzystaniem firmowych blogów, jest coraz częstszą praktyką SEO.

Dlaczego dobrze jest prowadzić bloga w firmowej domenie oraz jak najlepiej wykorzystać go do poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania? Na te i inne pytania odpowiada agencja SEO ze Szczecina, z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Blog i content marketing

Blog to najlepsze miejsce w obrębie strony, w którym można regularnie publikować duże ilości artykułów. Wysokiej jakości treści, systematycznie dodawane do strony poprawiają jej pozycje w rankingu wyszukiwarki, a jednocześnie wpływają na budowane wiarygodnego wizerunku. Oczywiście należy zadbać o to, aby teksty dodawane na blogu były wartościowe, oryginalne i w jakiś sposób powiązane z głównym profilem działalności firmy. Najlepiej, aby były pożądane i poszukiwane przez klientów. Tak właśnie działa content marketing. Dostarcza ważnych treści, często odpowiedzi na poważne pytania, pomagając w budowaniu profesjonalnego oraz godnego zaufania wizerunku firmy – zarówno u klientów, jak i w ocenie Google. Tworzenie dobrych tekstów na bloga wymaga specjalistycznej wiedzy, więc same w sobie będą dobrą wizytówką Twojej firmy. Jeśli z jakich powodów nie jesteś w stanie sam napisać tekstów na firmowego bloga, np. z powodu niewystarczającej ilości wolnego czasu lub braku pracowników, zadanie to wykona współpracująca z Tobą agencja SEO, zatrudniająca doświadczonych copywriterów.

Blog i mocne linki SEO

Pozycjonowanie stron intenetowych zawsze wygląda podobnie. Bez względu czy dotyczy miasta Szczecin czy innego zakątka Polski, chodzi o zdobywanie mocnych linków, prowadzących do Twojej strony. Agencja SEO może je pozyskiwać na różne sposoby – mniej lub bardziej bezpieczne. Zdobywanie linków za pomocą bloga i cennych artykułów jest najbardziej naturalną i najbardziej wartościową metodą. Jak można takie linki SEO zyskać? Przede wszystkim poprzez odsyłacze umieszczone na innych stronach, linkujące do tworzonych przez Ciebie treści. Właściciele innych stron chętnie zamieszczą takie linki u siebie, pod warunkiem że stworzony artykuł będzie w ich ocenie ważny dla swojego grona odbiorców. Tworzenie instrukcji, poradników, a także foto-reportaży z wykonywanych prac, to najlepszy sposób aby zainteresować nowych czytelników i zachęcić ich do częstego odwiedzania i linkowania Twojej strony.

Blog i pozycjonowanie long tail (pozycjonowanie długi ogon)

Czy słyszałeś o czymś takim, jak pozycjonowanie na długi ogon (pozycjonowanie long tail)? Polega ono na stosowaniu głównych słów lub fraz kluczowych, w połączeniu z innymi hasłami, które mogą być wpisywane do wyszukiwarki Google. Blog z uwagi na dużą ilość treści doskonale nadaje się do tego celu, pozwalając zachować naturalny wygląd stosowanych słów kluczowych. Doświadczona agencja SEO potrafi uzyskać doskonałe i przede wszystkim trwałe efekty pozycjonowania, stosując długi ogon w zestawieniu z pozycjonowaniu lokalnym na konkretne miasto lub województwo.

Zobacz również:

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

Porozmawiajmy
Loading...