1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl

pozycjonowanie firm

pozycjonowanie firm

Zobacz wpisy powiązane z frazą kluczową: pozycjonowanie firm

pozycjonowanie firm – DobrePromo.pl

Nasza interaktywna Agencja – SEO DobrePromo.pl jest wiodącą marką pozycjonowania lokalnego stron internetowych. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron www, sklepów online oraz blogów. Pozycjonowanie to nasza pasja. Pomagamy firmom dobrać najlepsze frazy kluczowe, w oparciu o słowa kluczowe dokonujemy wielu działań by promować w wyszukiwarkach stronę. Kooperacja z z agencją SEO dobrepromo.pl po prostu się opłaca a wartości wynikające z pozycjonowania zwracają się wielokrotnie. Przez lata skomponowaliśmy obfite portfolio i zaufanie zadowolonych z pozycjonowania firm. Jeśli posiadasz pytanie, po prostu skontaktuj się z Dobre Promo lub wypisz formularz darmowej wyceny. Pomożemy Ci pozyskać wielu nowych klientów z wyszukiwarek

Jesli interesuję Cię temat: pozycjonowanie firm. – Sprawdź naszego Bloga

Pozycjonowanie stron www to zaplanowane działania, które mają zakładać że serwis będzie wyróżniony jako jeden z czołowych wyników wyszukiwania na konkretne słowa. Bezspornie liderem w dziediznie wyszukiwarek online jest w naszym kraju Google.com. I pod tym kątem prowadzi się pozycjonowanie.

Czy szansa zdobyć pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania, bez wydawania środków w pozycjonowanie stron. Owszem, jest to możliwe, ale zazwyczaj dla nisko porzadanych fraz. Takowymi hasłami kluczowymi zwiemy te, które zwykle rzadko są poszukiwane przez potencjalnych klientów. Tym samym nie przyciągają ogromengo ruchu w witrynie a ich znaczenie w reklamie online jest bardzo niskie. Niestety na tym opiera się duża ilość nieuczciwych agencji interaktywnych, oferując tanie pozycjonowanie nie informując kupującego, że dotyczy to mało znaczących haseł kluczowych. Nie zawsze świadomy tego klient może chętnie skorzystać z takiej przykłądowej oferty, nie wiedząc że daleko jej do zdobycia takich efektów, jakich by się spodziewa.

Nasza firma pracuje w zupełnie inny sposób. Pozycjonowanie witryn w naszym wykonaniu nie jest kwestią przypadku i chaotycznym działaniem. Nim zbierzemy się do pracy, przygotowujemy zakrojony na dużą skalę audyt SEO. Audyt ma na celowniku sprawdzić czy strona jest wykonana w taki sposób, który umożliwia rozpocząć pozycjonowanie stron. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Dajmy na to, jeżeli strona klienta ma przestarzałą konstrukcję HTML lub nie ma na niej unikalnych i wartościowych treści, pozycjonowanie może nie być skuteczne. Należy w pierwszej kolejności usunąć problemowe kwestie, a dopiero następnie zabrać się do pozycjonowania strony

Co oferuje Agencja Reklamowa DobrePromo.pl?

Pozycjonowanie stron
Wspieramy strony www, zarówno sprzedażowe jak i sklepy internetowe. Dzięki usłudze – Twoja strona www może zająć górne pozycje w w wyszukiwarce Google.pl, co przełoży się na szybkość pozyskiwania nowych klientów.

Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Jeśli jesteś adminem sklepu online, to doskonale wiesz, że bez pozycjonowania o ruch w sieci jest trudno. Jeśli chciałbyś to zmienić lub ruszasz z interesem,to koniecznie skontaktuj się z nami.

Pozycjonowanie blogów
Blog i jego pozycjonowanie można porównać do tankowania samochodu. Bez paliwa daleko nie zajedziesz…
Jeśli masz bloga i chciał/a byś aby był jeszcze bardziej widoczny w wyszukiwarce, koniecznie zainwestuj w pozycjonowanie.

Nasze strategie SEO

Pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie lokalne stron www to nic odmiennego jak zwiększenie widoczności Twojej strony www lub wizytówki w wyszukiwarce Google dla zapytań z danego rejonu. Jest to szereg działań, które pokierują Twój sklep na topowe pozycje w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie long tail
Pozycjonowanie long tail stosujemy szczególnie w sektorach, które mają sporo rywali w wynikach wyszukiwarki Google. Usługa bazuje na pozycjonowaniu istotnej ilości fraz kluczowych z tzw. długim ogonem więc dłuższych kompozycji słów kluczowych.

Pozycjonowanie międzynarodowe
Międzynarodowe pozycjonowanie stron www – jeśli Twój sklep zdobywa lub zamierza osiągać klientów z poza granic Polski, opłaci się wgłębić się w usługę międzynarodowego pozycjonowania stron. Dzięki naszym akcjon Twoja strona lub strona wizytówka może stać się widoczna w wyszukiwarkach na całym świecie.

pozycjonowanie firm:

Jeśli interesuję Cię – pozycjonowanie firm, sprawdź koniecznie newsy na naszym blogu .

24Lut 2017

Pozycjonowanie stron blogiem firmowym

pozycjonowanie bloga

Dobrym działaniem wspierającym pozycjonowanie oraz promocję witryny jest prowadzenie bloga firmowego.

Pozycjonowanie stron internetowych z wykorzystaniem firmowych blogów, jest coraz częstszą praktyką SEO.

Dlaczego dobrze jest prowadzić bloga w firmowej domenie oraz jak najlepiej wykorzystać go do poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania? Na te i inne pytania odpowiada agencja SEO ze Szczecina, z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Blog i content marketing

Blog to najlepsze miejsce w obrębie strony, w którym można regularnie publikować duże ilości artykułów. Wysokiej jakości treści, systematycznie dodawane do strony poprawiają jej pozycje w rankingu wyszukiwarki, a jednocześnie wpływają na budowane wiarygodnego wizerunku. Oczywiście należy zadbać o to, aby teksty dodawane na blogu były wartościowe, oryginalne i w jakiś sposób powiązane z głównym profilem działalności firmy. Najlepiej, aby były pożądane i poszukiwane przez klientów. Tak właśnie działa content marketing. Dostarcza ważnych treści, często odpowiedzi na poważne pytania, pomagając w budowaniu profesjonalnego oraz godnego zaufania wizerunku firmy – zarówno u klientów, jak i w ocenie Google. Tworzenie dobrych tekstów na bloga wymaga specjalistycznej wiedzy, więc same w sobie będą dobrą wizytówką Twojej firmy. Jeśli z jakich powodów nie jesteś w stanie sam napisać tekstów na firmowego bloga, np. z powodu niewystarczającej ilości wolnego czasu lub braku pracowników, zadanie to wykona współpracująca z Tobą agencja SEO, zatrudniająca doświadczonych copywriterów.

Blog i mocne linki SEO

Pozycjonowanie stron intenetowych zawsze wygląda podobnie. Bez względu czy dotyczy miasta Szczecin czy innego zakątka Polski, chodzi o zdobywanie mocnych linków, prowadzących do Twojej strony. Agencja SEO może je pozyskiwać na różne sposoby – mniej lub bardziej bezpieczne. Zdobywanie linków za pomocą bloga i cennych artykułów jest najbardziej naturalną i najbardziej wartościową metodą. Jak można takie linki SEO zyskać? Przede wszystkim poprzez odsyłacze umieszczone na innych stronach, linkujące do tworzonych przez Ciebie treści. Właściciele innych stron chętnie zamieszczą takie linki u siebie, pod warunkiem że stworzony artykuł będzie w ich ocenie ważny dla swojego grona odbiorców. Tworzenie instrukcji, poradników, a także foto-reportaży z wykonywanych prac, to najlepszy sposób aby zainteresować nowych czytelników i zachęcić ich do częstego odwiedzania i linkowania Twojej strony.

Blog i pozycjonowanie long tail (pozycjonowanie długi ogon)

Czy słyszałeś o czymś takim, jak pozycjonowanie na długi ogon (pozycjonowanie long tail)? Polega ono na stosowaniu głównych słów lub fraz kluczowych, w połączeniu z innymi hasłami, które mogą być wpisywane do wyszukiwarki Google. Blog z uwagi na dużą ilość treści doskonale nadaje się do tego celu, pozwalając zachować naturalny wygląd stosowanych słów kluczowych. Doświadczona agencja SEO potrafi uzyskać doskonałe i przede wszystkim trwałe efekty pozycjonowania, stosując długi ogon w zestawieniu z pozycjonowaniu lokalnym na konkretne miasto lub województwo.

Zobacz również:

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

15Lut 2017

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

Na czym polega pozycjonowanie stron i dlaczego warto to robić?

Posiadanie własnej strony internetowej jest dzisiaj dla firm ważnym narzędziem marketingowym, które pozwala dotrzeć do ogromnej liczby odbiorców, a więc potencjalnych klientów. Jednak stworzenie atrakcyjnej wizualnie witryny nie gwarantuje pod tym względem sukcesu. Ważne jest bowiem to, aby odbiorcy w ogóle odwiedzili stronę, a więc trafili na nią, wyszukując konkretnych informacji w wyszukiwarce internetowej. Kluczowa pod tym względem jest więc wysoka pozycja strony w wyszukiwarce, a żeby ją osiągnąć, konieczne jest pozycjonowanie.

Pozycjonowanie stron, czyli sposób na widoczność w sieci.

Na czym polega pozycjonowanie

Liczba stron w internecie z każdym rokiem rośnie. W samej Polsce zarejestrowanych jest już przeszło 2,5 miliona witryn www i większość z nich konkuruje między sobą o jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce. Wszystko dlatego, że wyszukiwarki takie jak Google czy Yahoo stały się podstawowym narzędziem do wyszukiwania informacji, produktów, usług, dosłownie wszystkiego. Niemal każdy internauta, chcąc znaleźć informację, najpierw wpisuje ją w wyszukiwarkę i naturalnie rozpoczyna przeglądanie wyników wyszukiwania od pierwszych pozycji. Co więcej, większość użytkowników klika tylko w 3 pierwsze wyniki wyszukiwania. Te najcenniejsze pozycje zajmują strony, które w najwyższym stopniu odpowiadają na frazę wpisaną przez użytkownika. Pozycjonowanie stron internetowych polega więc na takich działaniach, dzięki którym będą one zajmować jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce. Działania te nazywane są SEO, czyli optymalizacją stron pod kątem wyszukiwarek.

Trudna sztuka pozycjonowania

Nietrudno się domyślić, że skuteczne pozycjonowanie stron www zapewnia wysoką pozycję w wyszukiwarce w odpowiedzi na wiele różnych słów kluczowych, co nie jest wcale taką prostą sprawą.

Przecież osoba szukająca np. oferty wakacyjnej nad Bałtykiem może wpisać w wyszukiwarce przeróżne frazy: wakacje nad morzem, wczasy nad Bałtykiem, tani nocleg nad polskim morzem itp. Dobór właściwych słów kluczowych jest więc pierwszą trudnością, z jaką ma do czynienia specjalista SEO. Dodatkowym problemem jest spełnienie wymagań stawianych przez wyszukiwarkę. Każda z nich posiada swój własny algorytm, według którego wartościuje poszczególne strony. Przykładowo wyszukiwarka Google w rankingowaniu witryn bierze pod uwagę oprócz słów kluczowych także m.in. unikalność i jakość treści na stronie, linki prowadzące do danej strony, ruch na stronie, czy wreszcie reputację witryny. Ta ostatnia jest szczególnie ważna, ponieważ stosowanie niedozwolonych praktyk przy pozycjonowaniu (np. nienaturalne umieszczanie dużej liczby słów kluczowych na stronie) w przypadku Google może skończyć się karą w postaci obniżenia pozycji w wynikach wyszukiwania, czy nawet całkowitego wykreślenie strony z indeksu.

Jak widać, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach nie jest łatwe i zwykle polega na stosowaniu wielu technik jednocześnie oraz nieustannym mierzeniu efektów. Działania SEO wymagają nie tylko profesjonalnej wiedzy, ale także poświęcenia na nie dużej ilości czasu, jednak warto to robić, ponieważ jest to najlepszy sposób na wypromowanie witryny w internecie.

Zobacz również:

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Porozmawiajmy
Loading...