1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl

pozycjonowanie rybnik

Pozycjonowanie Rybnik

Pozycjonowanie Rybnik – DobrePromo

Pozycjonowanie Rybnik / Search Engine Optimization

Agencja DobrePromo.pl jest liderem w dziedzinie pozycjonowania lokalnego stron internetowych. Oferujemy pozycjonowanie stron, blogów oraz dużych i małych sklepów internetowych. Działamy kompleksowo. Doradzamy klientom wyselekcjonować trafne frazy, następnie przystępujemy do wielu działań by wypozycjonować stronę. Działanie z naszą agencją SEO po prostu się opłaca a wartości wynikające z pozycjonowania stron zwracają się z nawiązką. Skomponowaliśmy zachęcające portfolio i ogrom zadowolonych z pozycjonowania firm. Jeśli posiadasz pytanie, nie czekaj i skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz darmowej wyceny. Pomożemy Ci pozyskać wielu nowych klientów z wyszukiwarek

Pozycjonowanie stron internetowych to opracowane działania, które mają sprawić że witryna będzie pokazywany jako jeden z pierwszych wyników zapytania na konkretne słowa kluczowe. Niepodważalnym liderem w dziedzinie wyszukiwarek jest w Polsce firma alphabet – czyli Google. I pod tym kątem optymalizuje się działania SEO.

Czy jest możliwość osiągnąć pierwsze miejsca w wyszukiwarce, bez inwestowania środków w pozycjonowanie stron. Oczywiście, jest to możliwe, jednak wyłącznie dla nisko konkurencyjnych słów. Takimi frazami zwiemy te, które zazwyczaj rzadko są wyszukiwane przez klientów. Tym samym nie powodują one dużego ruchu na stronie www i ich znaczenie w promocji internetowej jest niskie. Niestety na tym opiera się spora liczba nieuczciwych agencji interaktywnych, proponujących szybkie pozycjonowanie stron nie informując, że dotyczy to nisko znaczących słów. Nieświadomy tego klient może skorzystać z takiej oferty, nie wiedząc że daleko jej do uzyskania takich efektów, jakich by oczekiwał.

Nasza firma działa w całkowicie inny sposób. Pozycjonowanie stron i sklepów w naszym wykonaniu nie jest kwestią przypadku lub chaotycznym działaniem. Zanim zabierzemy się do pracy, opracowujemy zakrojony na dużą skalę audyt SEO. Nasz Audyt ma na celowniku sprawdzić czy witryna jest przygotowana w taki sposób, który umożliwi rozpocząć Pozycjonowanie. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Przykładowo, jeżeli serwis www klienta ma przestarzałą budowę HTML lub nie ma na niej wartościowych treści, pozycjonowanie strony może nie być skuteczne. Należy w pierwszej kolejności usunąć problematyczne kwestie, a następnie przystąpić do pozycjonowania strony internetowej

Oferta Pozycjonowanie Rybnik DobrePromo.pl?

Pozycjonowanie stron
Pozycjonujemy w wyszukiwarkach strony www, zarówno sprzedażowe jak i blogi. Usługa – pozycjonowanie stron – Twoja witryna może wejść na topowe pozycje w w Google.pl, a to przełoży się na ilość zdobywania nowych klientów.

Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Jeśli jesteś adminem sklepu online, to dobrze wiesz, że bez pozycjonowania o ruch w internecie jest naprawdę trudno. Jeśli chciałbyś to zmienić lub dopiero ruszasz z interesem,to skontaktuj się z nami.

Pozycjonowanie blogów
Pozycjonwanie każdego bloga można porównać do tankowania samochodu. Bez paliwa daleko nie zajedziesz…
Gdy masz bloga i masz ochotę aby był jeszcze bardziej widoczny w wyszukiwarce Google, bezwzględnie zainwestuj w pozycjonowanie.

Nasze strategie SEO

Pozycjonowanie lokalne
Lokalne pozycjonowanie stron www to nic różnego jak podwyższanie wysokości Twojej strony www lub wizytówki w Google i innych wyszukiwarkach dla zapytań regionalnych. Są to akcje, które poprowadzą Twojego bloga na topowe pozycje w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie long tail
Pozycjonowanie long tail wykorzystujemy szczególnie w dyscyplinach, które mają sporo oponentów w wynikach wyszukiwarek. Usługa polega na pozycjonowaniu dużej ilości fraz kluczowych z tzw. długim ogonem więc dłuższych kompozycji słów kluczowych.

Pozycjonowanie międzynarodowe

Międzynarodowe pozycjonowanie stron www – jeżeli Twój biznes osiąga lub ma w planie uzyskiwać klientów zza granicy, należy wgłębić się w usługę międzynarodowego pozycjonowania stron www. Dzięki określonym akcjon Twoja strona lub sklep może stać się widoczna w wyszukiwarkach na całym świecie.

Pozycjonowanie Rybnik:

Skontaktuj się z Dobre Promo ( Pozycjonowanie Rybnik) lub przeczytaj poniższe ciekawostki na naszym firmowym blogu SEO.

24Lut 2017

Pozycjonowanie stron blogiem firmowym

pozycjonowanie bloga

Dobrym działaniem wspierającym pozycjonowanie oraz promocję witryny jest prowadzenie bloga firmowego.

Pozycjonowanie stron internetowych z wykorzystaniem firmowych blogów, jest coraz częstszą praktyką SEO.

Dlaczego dobrze jest prowadzić bloga w firmowej domenie oraz jak najlepiej wykorzystać go do poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania? Na te i inne pytania odpowiada agencja SEO ze Szczecina, z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Blog i content marketing

Blog to najlepsze miejsce w obrębie strony, w którym można regularnie publikować duże ilości artykułów. Wysokiej jakości treści, systematycznie dodawane do strony poprawiają jej pozycje w rankingu wyszukiwarki, a jednocześnie wpływają na budowane wiarygodnego wizerunku. Oczywiście należy zadbać o to, aby teksty dodawane na blogu były wartościowe, oryginalne i w jakiś sposób powiązane z głównym profilem działalności firmy. Najlepiej, aby były pożądane i poszukiwane przez klientów. Tak właśnie działa content marketing. Dostarcza ważnych treści, często odpowiedzi na poważne pytania, pomagając w budowaniu profesjonalnego oraz godnego zaufania wizerunku firmy – zarówno u klientów, jak i w ocenie Google. Tworzenie dobrych tekstów na bloga wymaga specjalistycznej wiedzy, więc same w sobie będą dobrą wizytówką Twojej firmy. Jeśli z jakich powodów nie jesteś w stanie sam napisać tekstów na firmowego bloga, np. z powodu niewystarczającej ilości wolnego czasu lub braku pracowników, zadanie to wykona współpracująca z Tobą agencja SEO, zatrudniająca doświadczonych copywriterów.

Blog i mocne linki SEO

Pozycjonowanie stron intenetowych zawsze wygląda podobnie. Bez względu czy dotyczy miasta Szczecin czy innego zakątka Polski, chodzi o zdobywanie mocnych linków, prowadzących do Twojej strony. Agencja SEO może je pozyskiwać na różne sposoby – mniej lub bardziej bezpieczne. Zdobywanie linków za pomocą bloga i cennych artykułów jest najbardziej naturalną i najbardziej wartościową metodą. Jak można takie linki SEO zyskać? Przede wszystkim poprzez odsyłacze umieszczone na innych stronach, linkujące do tworzonych przez Ciebie treści. Właściciele innych stron chętnie zamieszczą takie linki u siebie, pod warunkiem że stworzony artykuł będzie w ich ocenie ważny dla swojego grona odbiorców. Tworzenie instrukcji, poradników, a także foto-reportaży z wykonywanych prac, to najlepszy sposób aby zainteresować nowych czytelników i zachęcić ich do częstego odwiedzania i linkowania Twojej strony.

Blog i pozycjonowanie long tail (pozycjonowanie długi ogon)

Czy słyszałeś o czymś takim, jak pozycjonowanie na długi ogon (pozycjonowanie long tail)? Polega ono na stosowaniu głównych słów lub fraz kluczowych, w połączeniu z innymi hasłami, które mogą być wpisywane do wyszukiwarki Google. Blog z uwagi na dużą ilość treści doskonale nadaje się do tego celu, pozwalając zachować naturalny wygląd stosowanych słów kluczowych. Doświadczona agencja SEO potrafi uzyskać doskonałe i przede wszystkim trwałe efekty pozycjonowania, stosując długi ogon w zestawieniu z pozycjonowaniu lokalnym na konkretne miasto lub województwo.

Zobacz również:

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

15Lut 2017

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

Na czym polega pozycjonowanie stron i dlaczego warto to robić?

Posiadanie własnej strony internetowej jest dzisiaj dla firm ważnym narzędziem marketingowym, które pozwala dotrzeć do ogromnej liczby odbiorców, a więc potencjalnych klientów. Jednak stworzenie atrakcyjnej wizualnie witryny nie gwarantuje pod tym względem sukcesu. Ważne jest bowiem to, aby odbiorcy w ogóle odwiedzili stronę, a więc trafili na nią, wyszukując konkretnych informacji w wyszukiwarce internetowej. Kluczowa pod tym względem jest więc wysoka pozycja strony w wyszukiwarce, a żeby ją osiągnąć, konieczne jest pozycjonowanie.

Pozycjonowanie stron, czyli sposób na widoczność w sieci.

Na czym polega pozycjonowanie

Liczba stron w internecie z każdym rokiem rośnie. W samej Polsce zarejestrowanych jest już przeszło 2,5 miliona witryn www i większość z nich konkuruje między sobą o jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce. Wszystko dlatego, że wyszukiwarki takie jak Google czy Yahoo stały się podstawowym narzędziem do wyszukiwania informacji, produktów, usług, dosłownie wszystkiego. Niemal każdy internauta, chcąc znaleźć informację, najpierw wpisuje ją w wyszukiwarkę i naturalnie rozpoczyna przeglądanie wyników wyszukiwania od pierwszych pozycji. Co więcej, większość użytkowników klika tylko w 3 pierwsze wyniki wyszukiwania. Te najcenniejsze pozycje zajmują strony, które w najwyższym stopniu odpowiadają na frazę wpisaną przez użytkownika. Pozycjonowanie stron internetowych polega więc na takich działaniach, dzięki którym będą one zajmować jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce. Działania te nazywane są SEO, czyli optymalizacją stron pod kątem wyszukiwarek.

Trudna sztuka pozycjonowania

Nietrudno się domyślić, że skuteczne pozycjonowanie stron www zapewnia wysoką pozycję w wyszukiwarce w odpowiedzi na wiele różnych słów kluczowych, co nie jest wcale taką prostą sprawą.

Przecież osoba szukająca np. oferty wakacyjnej nad Bałtykiem może wpisać w wyszukiwarce przeróżne frazy: wakacje nad morzem, wczasy nad Bałtykiem, tani nocleg nad polskim morzem itp. Dobór właściwych słów kluczowych jest więc pierwszą trudnością, z jaką ma do czynienia specjalista SEO. Dodatkowym problemem jest spełnienie wymagań stawianych przez wyszukiwarkę. Każda z nich posiada swój własny algorytm, według którego wartościuje poszczególne strony. Przykładowo wyszukiwarka Google w rankingowaniu witryn bierze pod uwagę oprócz słów kluczowych także m.in. unikalność i jakość treści na stronie, linki prowadzące do danej strony, ruch na stronie, czy wreszcie reputację witryny. Ta ostatnia jest szczególnie ważna, ponieważ stosowanie niedozwolonych praktyk przy pozycjonowaniu (np. nienaturalne umieszczanie dużej liczby słów kluczowych na stronie) w przypadku Google może skończyć się karą w postaci obniżenia pozycji w wynikach wyszukiwania, czy nawet całkowitego wykreślenie strony z indeksu.

Jak widać, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach nie jest łatwe i zwykle polega na stosowaniu wielu technik jednocześnie oraz nieustannym mierzeniu efektów. Działania SEO wymagają nie tylko profesjonalnej wiedzy, ale także poświęcenia na nie dużej ilości czasu, jednak warto to robić, ponieważ jest to najlepszy sposób na wypromowanie witryny w internecie.

Zobacz również:

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Porozmawiajmy
Loading...