1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl

SEO dla właścicieli sklepów internetowych

SEO dla właścicieli sklepów internetowych

Zobacz treści powiązane ze słowem kluczowym: SEO dla właścicieli sklepów internetowych

SEO dla właścicieli sklepów internetowych – DobrePromo.pl

Nasza Interaktywna Agencja SEO jest pewną marką pozycjonowania SEO stron w internecie. Gwarantujemy profesjonalne pozycjonowanie stron www, sklepów online oraz blogów. Pozycjonujemy z 8 letnim doświadczeniem. Pomagamy klientom wybrać skuteczne słowa kluczowe, w oparciu o wcześniejszy audyt SEO dokonujemy szeregu działań aby wypozycjonować stronę. Działanie z nami zwyczajnie się opłaca a wartości wynikające z pozycjonowania strony zwracają się z nawiązką. Posiadamy obfite portfolio i wielu zadowolonych z pozycjonowania klientów. Jeśli masz pytanie, skontaktuj się z Dobre Promo lub wypisz formularz darmowej wyceny. Pomożemy Ci pozyskać wielu nowych klientów z wyszukiwarki

Możliwe, że interesuję Cię temat: SEO dla właścicieli sklepów internetowych. – Sprawdź naszego Bloga

Pozycjonowanie stron to zaplanowane działania, które powinny sprawić że strona będzie pokazywany jako jeden z czołowych wyników zapytania na konkretne słowa kluczowe. Bezspornie liderem w dziediznie wyszukiwarek internetowych jest w Europie firma alphabet – czyli Google. I pod tym kątem prowadzi się pozycjonowanie.

Czy opcja zdobyć pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania, bez wydawania środków w pozycjonowanie stron. Owszem, bywa to możliwe, jednak tylko dla bardzo mało konkurencyjnych słów. Takowymi hasłami zwiemy te, które niezwykle rzadko są wpisywane do wyszukiwarki przez klientów. Tym samym nie generują znacznego ruchu w serwisie i ich znaczenie w promocji internetowej jest bardzo niskie. Niestety na tym bazuje duża liczba nieuczciwych agencji, proponujących skuteczne pozycjonowanie nie informując kupującego, że dotyczy to słabo znaczących słów. Nieświadomy tego klient może skorzystać z takiej oferty, nie wiedząc że daleko jej do uzyskania takich efektów, jakich by się spodziewa.

Nasza firma działa w zupełnie inny sposób. Pozycjonowanie stron i sklepów online w naszym wykonaniu nie jest kwestią przypadku lub chaotycznym działaniem. Nim zabierzemy się do właściwej pracy, wykonujemy zakrojony na dużą skalę audyt SEO. Ma on na celowniku wykazać czy strona internetowa jest wykonana w taki sposób, który umożliwia rozpocząć pozycjonowanie stron. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Przykład, jeżeli serwis internetowy klienta ma starą budowę HTML lub nie ma na niej wartościowych i unikalnych treści, pozycjonowanie może nie być wystarczająco skuteczne. Należy w pierwszej kolejności poprawić problematyczne kwestie, a następnie zabrać się do pozycjonowania strony internetowej

Czym zajmuje się Agencja SEO DobrePromo.pl?

Pozycjonowanie stron
Pozycjonujemy strony www, zarówno sprzedażowe jak i wizytówki firmowe. Usługa – pozycjonowanie stron – Twoja strona internetowa może zająć górne pozycje w w Google.pl, a to przełoży się na ilość pozyskiwania nowych klientów.

Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie sklepów internetowych – Jeśli jesteś administratorem sklepu internetowego, to dobrze wiesz, że bez pozycjonowania o sprzedaż w internecie jest naprawdę trudno. Jeśli masz zamiar to zmienić lub ruszasz z biznesem w sieci,to skontaktuj się z nami.

Pozycjonowanie blogów
Blog i jego pozycjonowanie można porównać do tankowania samochodu. Bez paliwa daleko nie zajedziesz…
Jeśli posiadasz bloga i chciał/a byś aby był jeszcze bardziej widoczny w wyszukiwarce, bezwarunkowo zainwestuj w pozycjonowanie.

Nasze strategie SEO

Pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie lokalne stron www to nic różnego jak podwyższenie widzialności Twojej strony www lub wizytówki w Google i innych wyszukiwarkach dla zapytań regionalnych. Są to działania, które pokierują Twoją stronę na na szczyt wyszukiwarki.

Pozycjonowanie long tail
Pozycjonowanie longtail wykorzystujemy zwykle w dziedzinach, które mają sporo oponentów w wynikach Google. Usługa opiera się na pozycjonowaniu znacznej ilości fraz kluczowych z tzw. długim ogonem więc dłuższych układów słów kluczowych.

Pozycjonowanie międzynarodowe
Pozycjonowanie międzynarodowe – jeśli Twój sklep zdobywa lub zamierza zdobywać klientów zza granicy, warto przemyśleć usługę międzynarodowego pozycjonowania stron. Dzięki wycelowanym w międzynarodowy rynek działaniom Twoja strona lub sklep może stać się widoczna w wyszukiwarkach na całym świecie.

SEO dla właścicieli sklepów internetowych:

Jeśli interesuję Cię – SEO dla właścicieli sklepów internetowych, sprawdź poniższe publikacje na naszym firmowym blogu SEO.

24Lut 2017

Pozycjonowanie stron blogiem firmowym

pozycjonowanie bloga

Dobrym działaniem wspierającym pozycjonowanie oraz promocję witryny jest prowadzenie bloga firmowego.

Pozycjonowanie stron internetowych z wykorzystaniem firmowych blogów, jest coraz częstszą praktyką SEO.

Dlaczego dobrze jest prowadzić bloga w firmowej domenie oraz jak najlepiej wykorzystać go do poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania? Na te i inne pytania odpowiada agencja SEO ze Szczecina, z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Blog i content marketing

Blog to najlepsze miejsce w obrębie strony, w którym można regularnie publikować duże ilości artykułów. Wysokiej jakości treści, systematycznie dodawane do strony poprawiają jej pozycje w rankingu wyszukiwarki, a jednocześnie wpływają na budowane wiarygodnego wizerunku. Oczywiście należy zadbać o to, aby teksty dodawane na blogu były wartościowe, oryginalne i w jakiś sposób powiązane z głównym profilem działalności firmy. Najlepiej, aby były pożądane i poszukiwane przez klientów. Tak właśnie działa content marketing. Dostarcza ważnych treści, często odpowiedzi na poważne pytania, pomagając w budowaniu profesjonalnego oraz godnego zaufania wizerunku firmy – zarówno u klientów, jak i w ocenie Google. Tworzenie dobrych tekstów na bloga wymaga specjalistycznej wiedzy, więc same w sobie będą dobrą wizytówką Twojej firmy. Jeśli z jakich powodów nie jesteś w stanie sam napisać tekstów na firmowego bloga, np. z powodu niewystarczającej ilości wolnego czasu lub braku pracowników, zadanie to wykona współpracująca z Tobą agencja SEO, zatrudniająca doświadczonych copywriterów.

Blog i mocne linki SEO

Pozycjonowanie stron intenetowych zawsze wygląda podobnie. Bez względu czy dotyczy miasta Szczecin czy innego zakątka Polski, chodzi o zdobywanie mocnych linków, prowadzących do Twojej strony. Agencja SEO może je pozyskiwać na różne sposoby – mniej lub bardziej bezpieczne. Zdobywanie linków za pomocą bloga i cennych artykułów jest najbardziej naturalną i najbardziej wartościową metodą. Jak można takie linki SEO zyskać? Przede wszystkim poprzez odsyłacze umieszczone na innych stronach, linkujące do tworzonych przez Ciebie treści. Właściciele innych stron chętnie zamieszczą takie linki u siebie, pod warunkiem że stworzony artykuł będzie w ich ocenie ważny dla swojego grona odbiorców. Tworzenie instrukcji, poradników, a także foto-reportaży z wykonywanych prac, to najlepszy sposób aby zainteresować nowych czytelników i zachęcić ich do częstego odwiedzania i linkowania Twojej strony.

Blog i pozycjonowanie long tail (pozycjonowanie długi ogon)

Czy słyszałeś o czymś takim, jak pozycjonowanie na długi ogon (pozycjonowanie long tail)? Polega ono na stosowaniu głównych słów lub fraz kluczowych, w połączeniu z innymi hasłami, które mogą być wpisywane do wyszukiwarki Google. Blog z uwagi na dużą ilość treści doskonale nadaje się do tego celu, pozwalając zachować naturalny wygląd stosowanych słów kluczowych. Doświadczona agencja SEO potrafi uzyskać doskonałe i przede wszystkim trwałe efekty pozycjonowania, stosując długi ogon w zestawieniu z pozycjonowaniu lokalnym na konkretne miasto lub województwo.

Zobacz również:

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

Porozmawiajmy
Loading...