1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl

SEO long tail

SEO Long Tail

Znalezione newsy połączone ze słowem kluczowym: SEO Long Tail

SEO Long Tail – DobrePromo.pl

Nasza Interaktywna Agencja jest liderem w dziedzinie pozycjonowania lokalnego stron internetowych. Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron www, sklepów online oraz blogów. Działamy kompleksowo. Pomagamy firmom wyselekcjonować wartościowe frazy, w oparciu o nie, dokonujemy wielu działań by promować w wyszukiwarkach stronę. Współpraca z z agencją SEO dobrepromo.pl po prostu się opłaca a wartości wynikające z pozycjonowania zwracają się wielokrotnie. Posiadamy bogate portfolio oraz wielu zadowolonych z pozycjonowania właścicieli stron. Jeśli posiadasz pytanie, zadzwoń i skontaktuj się z naszą agencje interaktywną lub wypisz formularz darmowej wyceny. Pomożemy Ci pozyskać wielu nowych klientów z wyszukiwarki

Jesli interesuję Cię hasło: SEO Long Tail. – Sprawdź naszego Bloga

Pozycjonowanie stron internetowych to różnego rodzaju działania, które mają zakładać że serwis będzie wyświetlany jako jeden z pierwszych wyników wyszukiwania na konkretne frazy. Bezdyskusyjnie liderem w dziediznie wyszukiwarek jest w naszym kraju firma alphabet – czyli Google. I pod tym wzgledem optymalizuje się pozycjonowanie.

Czy można osiągnąć pierwsze miejsca w wyszukiwarce, bez wydawania środków w pozycjonowanie. Jasne, jest to możliwe, ale naogół dla mało obleganych fraz kluczowych. Takimi frazami kluczowymi nazywamy te, które zwykle rzadko są wpisywane do wyszukiwarki przez klientów. Tym samym nie powodują one ogromengo ruchu na stronie www a ich znaczenie w sprzedaży online jest bardzo niskie. Niestety na tym bazuje całkiem duża ilość nieuczciwych agencji, proponujących skuteczne pozycjonowanie stron nie informując kupującego, że dotyczy to mało znaczących haseł. Nieświadomy zabiegu klient może chętnie skorzystać z takiej przykłądowej oferty, nie wiedząc że daleko jej do zdobycia takich efektów, jakich by oczekiwał.

Nasza Agencja SEO działa w całkowicie inny sposób. Pozycjonowanie stron w naszym wykonaniu nie jest kwestią przypadku lub chaotycznym działaniem. Nim zabierzemy się do właściwej pracy, opracowujemy zakrojony na ogromną skalę audyt SEO. Nasz Audyt ma na celowniku sprawdzić czy strona www jest przygotowana w taki sposób, który pozwala rozpocząć Pozycjonowanie. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Przykład, jeśli serwis internetowy klienta ma starą budowę HTML lub nie ma na niej wartościowych i unikalnych treści, pozycjonowanie może nie być wystarczająco skuteczne. Należy na początku usunąć problematyczne kwestie, a następnie przygotować się do pozycjonowania strony www

Jakie są mocne strony DobrePromo.pl?

Pozycjonowanie stron
Wspieramy strony www, sprzedażowe oraz sklepy online. Dzięki usłudze – Twoja strona www może objąć czołowe pozycje w wyszukiwarce, a to przełoży się na szybkość odnajdywania nowych klientów.

Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie sklepów w internecie – Jeśli jesteś administratorem sklepu internetowego, to doskonale wiesz, że bez pozycjonowania o ruch w sieci jest naprawdę trudno. Jeśli chciałbyś to zmienić lub ruszasz z interesem w sieci, koniecznie skontaktuj się z nami.

Pozycjonowanie blogów
Pozycjonowanie bloga można porównać do tankowania samochodu. Bez paliwa daleko nie zajedziesz…
Jeżeli prowadzisz bloga i dążysz do tego, aby był jeszcze bardziej widoczny w wyszukiwarce, koniecznie zainwestuj w pozycjonowanie.

Nasze strategie SEO

Pozycjonowanie lokalne
Lokalne pozycjonowanie stron www to nic innego jak zwiększenie wysokości Twojej strony www lub sklepu w Google dla zapytań lokalnych. Jest to ogrom działań, które pokierują Twój sklep na sam szczyt wyszukiwarki.

Pozycjonowanie long tail
Pozycjonowanie longtail używamy głównie w dyscyplinach, które mają sporo konkurentów w wynikach Google. Usługa opiera się na pozycjonowaniu kluczowej ilości fraz kluczowych z tzw. długim ogonem zatem dłuższych układów słów kluczowych.

Pozycjonowanie międzynarodowe
Międzynarodowe pozycjonowanie stron – w przypadku gdy Twoja działalność werbuje lub przewiduje werbować klientów poza granicami Polski, opłaci się rozważyć usługę pozycjonowania międzynarodowego stron www. Dzięki naszym akcjon Twoja strona internetowa lub strona wizytówka może stać się widoczna w wyszukiwarkach na całym świecie.

SEO Long Tail:

Jeśli interesuję Cię – SEO Long Tail, przeczytaj koniecznie poniższe nowinki na naszym blogu SEO.

24Lut 2017

Pozycjonowanie stron blogiem firmowym

pozycjonowanie bloga

Dobrym działaniem wspierającym pozycjonowanie oraz promocję witryny jest prowadzenie bloga firmowego.

Pozycjonowanie stron internetowych z wykorzystaniem firmowych blogów, jest coraz częstszą praktyką SEO.

Dlaczego dobrze jest prowadzić bloga w firmowej domenie oraz jak najlepiej wykorzystać go do poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania? Na te i inne pytania odpowiada agencja SEO ze Szczecina, z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych.

Blog i content marketing

Blog to najlepsze miejsce w obrębie strony, w którym można regularnie publikować duże ilości artykułów. Wysokiej jakości treści, systematycznie dodawane do strony poprawiają jej pozycje w rankingu wyszukiwarki, a jednocześnie wpływają na budowane wiarygodnego wizerunku. Oczywiście należy zadbać o to, aby teksty dodawane na blogu były wartościowe, oryginalne i w jakiś sposób powiązane z głównym profilem działalności firmy. Najlepiej, aby były pożądane i poszukiwane przez klientów. Tak właśnie działa content marketing. Dostarcza ważnych treści, często odpowiedzi na poważne pytania, pomagając w budowaniu profesjonalnego oraz godnego zaufania wizerunku firmy – zarówno u klientów, jak i w ocenie Google. Tworzenie dobrych tekstów na bloga wymaga specjalistycznej wiedzy, więc same w sobie będą dobrą wizytówką Twojej firmy. Jeśli z jakich powodów nie jesteś w stanie sam napisać tekstów na firmowego bloga, np. z powodu niewystarczającej ilości wolnego czasu lub braku pracowników, zadanie to wykona współpracująca z Tobą agencja SEO, zatrudniająca doświadczonych copywriterów.

Blog i mocne linki SEO

Pozycjonowanie stron intenetowych zawsze wygląda podobnie. Bez względu czy dotyczy miasta Szczecin czy innego zakątka Polski, chodzi o zdobywanie mocnych linków, prowadzących do Twojej strony. Agencja SEO może je pozyskiwać na różne sposoby – mniej lub bardziej bezpieczne. Zdobywanie linków za pomocą bloga i cennych artykułów jest najbardziej naturalną i najbardziej wartościową metodą. Jak można takie linki SEO zyskać? Przede wszystkim poprzez odsyłacze umieszczone na innych stronach, linkujące do tworzonych przez Ciebie treści. Właściciele innych stron chętnie zamieszczą takie linki u siebie, pod warunkiem że stworzony artykuł będzie w ich ocenie ważny dla swojego grona odbiorców. Tworzenie instrukcji, poradników, a także foto-reportaży z wykonywanych prac, to najlepszy sposób aby zainteresować nowych czytelników i zachęcić ich do częstego odwiedzania i linkowania Twojej strony.

Blog i pozycjonowanie long tail (pozycjonowanie długi ogon)

Czy słyszałeś o czymś takim, jak pozycjonowanie na długi ogon (pozycjonowanie long tail)? Polega ono na stosowaniu głównych słów lub fraz kluczowych, w połączeniu z innymi hasłami, które mogą być wpisywane do wyszukiwarki Google. Blog z uwagi na dużą ilość treści doskonale nadaje się do tego celu, pozwalając zachować naturalny wygląd stosowanych słów kluczowych. Doświadczona agencja SEO potrafi uzyskać doskonałe i przede wszystkim trwałe efekty pozycjonowania, stosując długi ogon w zestawieniu z pozycjonowaniu lokalnym na konkretne miasto lub województwo.

Zobacz również:

Dlaczego warto pozycjonować stronę i na czym to polega?

Porozmawiajmy
Loading...