1. Agencja Interaktywna DobrePromo.pl
 2. Zakupy Google

Zakupy Google

Pokaż kupującym swoje produkty i zacznij sprzedawać więcej

Zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób skuteczniej promować swoje produkty w internecie? Zakupy Google to świetny sposób na zwiększenie sprzedaży i dotarcie do zupełnie nowych klientów.

Daj szansę klientom dotrzeć do Ciebie i wykorzystaj do tego Zakupy Google. Jak wiesz każdy obraz jest wart więcej niż tysiąc słów, dlatego zamiast pisać o swoich produktach, zacznij je pokazywać w Google! Reklama graficzna w Google zakupy daje Ci takie możliwości.

 

Wykorzystaj zalety reklamy w Google Zakupy!

Jeśli prowadzisz sklep internetowy na pewno zależy Ci na tym aby realizowana przez niego sprzedaż z każdym miesiącem rosła. Format reklam w Zakupach Google to gwarancja większej widoczności w najbardziej popularnej wyszukiwarce na świecie. To także tysiące dodatkowych wyświetleń twojego produktu każdego dnia, niezależnie od branży i sprzedawanego przez Ciebie towaru.

Naszym zdaniem najważniejszymi zaletami Zakupów Google są:

 • Wyższy współczynnik konwersji w porównaniu do tradycyjnych reklam AdWords,
 • Skuteczność w dotarciu do klientów z produktami, które oferujemy,
 • Kilkukrotnie – nawet 400% niższe koszty pozyskania klienta w sieci wyszukiwania w porównaniu do tradycyjnych reklam tekstowych w AdWords.
 • Rezultaty osiągane nawet przy niskim budżecie i już od pierwszej wydanej złotówki – nie musisz prowadzić kosztownych testów

 

Dla kogo zostały stworzone i ile kosztuje reklama w Google Zakupy?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta. Google Zakupy są dla każdej firmy, która posiada sklep internetowy i prowadzi sprzedaż internetową. Aby ułatwić zarządzanie produktami oraz lepiej kontrolować i modyfikować ceny, Google powiązał zakupy z Google AdWords.

Tak jak w przypadku reklamy AdWords w wyszukiwarce oraz w sieci reklamowej na koszt reklamy składa się kilka elementów. Jednym z nich jest popularność szukanego hasła oraz częstotliwość jego wyświetlania. Drugim ważnym elementem wpływającym na cenę kliknięcia są stawki za kliknięcie jakie oferuje nasza konkurencja. I tak połączenie tych dwóch wskaźników decyduje o tym jaką cenę zapłacimy za kliknięcie w reklamę naszego produktu przez potencjalnego klient. Wciąż jednak nie zmienia to faktu, że koszt pozyskania klienta w Zakupach Google jest kilkukrotnie niższy niż przy wykorzystaniu tradycyjnej reklamy AdWords.

 

W ramach usługi Google Zakupy zapewniamy:

 • Przygotowanie całościowej strategii działań marketingowych w ramach Google Zakupy
 • Pełną konfigurację konta Google AdWords, Google Analytics oraz Merchant Center
 • Dostosowanie oraz prezentację produktów w Google Zakupy,
 • Przygotowanie struktury konta reklamowego Google, opracowanie kampanii oraz jej optymalizację,
 • Kompleksową analizę kampanii w google AdWords oraz Google Analytics, optymalizację kosztów oraz współczynnika konwersji.
 • Przygotowanie raportów oraz wizualizację danych w oparciu o dane z zakupy Google

 

Porozmawiajmy
Loading...