Analityka internetowa na Twojej stronie bądź w sklepie internetowym

Zastanawiałeś się kiedyś, skąd bierze się ruch na Twojej stronie? Które z Twoich działań w internecie przynoszą najwięcej pieniędzy, a z których najlepiej zupełnie zrezygnować?

Analityka internetowa z wykorzystaniem Google Analytics pozwoli Ci odpowiedzieć na wszystkie te pytania. Analiza ruchu internetowego jest procesem polegających na analizowaniu danych płynących z Twojego sklepu internetowego, strony bądź bloga. To dzięki niej jesteś w stanie kontrolować inwestowane przez siebie pieniądze, a także optymalizować swoje płatne i bezpłatne działania.

Analityka internetowa

 

Wykorzystując Google Analitycs jesteś w stanie dużo skuteczniej, taniej i trafniej docierać do swoich klientów za pomocą Google AdWords bądź bezpłatnych wyników wyszukiwania.

 

Analityka internetowa dostarcza danych statystycznych dzięki którym Twoje decyzje biznesowe są bardziej trafne i skuteczne. Dodatkowo dzięki dobrej interpretacji danych możemy lepiej prowadzić działania marketingowe i skończyć z podejmowaniem decyzji w oparciu jedynie o swoje przeczucia.

W ramach wdrożenia oraz konsultingu analitycznego oferujemy:

  • Instalację oraz konfigurację narzędzi analitycznych na Państwa stronie internetowej
  • Wsparcie w optymalnym wykorzystaniu narzędzi.
  • Pomoc w ustaleniu celów biznesowych strony.
  • Pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej.
  • Wsparcie w analizowaniu skuteczności działań marketingowych.
  • Analizę źródeł konwersji.
  • Przygotowanie wizualizacji online zawierającej najważniejsze parametry strony.

Pozytywne opinie o naszej agencji

 

100% opinii na temat naszej firmy to opinie pozytywne. Sprawdź w Google Maps, na Facebooku, a jeśli masz potrzebę zapytaj naszych Klientów. Jesteśmy rzetelną firmą z doświadczeniem. I zaufało nam wiele firm z całej Europy!

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Wiecej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij