CHCESZ BYĆ DOBRZE WIDOCZNY NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI? – ZAPROJEKTUJEMY DLA CIEBIE ODPOWIEDNIĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

CHCESZ BYĆ DOBRZE WIDOCZNY NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI? – ZAPROJEKTUJEMY DLA CIEBIE ODPOWIEDNIĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

strony dla biur nieruchomości

Od wielu lat rynek nieruchomości rozwija się bardzo prężnie, co za tym idzie, konkurencja jest bardzo duża. Aby agencja nieruchomości była dobrze widoczna w internecie, należy zadbać o odpowiednią reklamę. I tu jesteśmy do Państwa dyspozycji proponując naszą ofertę, która ma na celu projektowanie stron dla biur nieruchomości i deweloperów, dzięki czemu agencja nabierze rozpędu. Oferowane przez nas oprogramowanie tworzone jest na bazie najnowszych technologii i rozwiązań informatycznych.Nasza oferta obejmuje wykonanie strony i jej integrację z dowolnym programem do obsługi biur nieruchomości, a także wdrożenie systemu do zarządzania treścią (CMS). Ten rodzaj rozwiązania w połączeniu z odpowiednią architekturą informacji i projektem graficznym tworzy profesjonalne narzędzie sprzedaży nieruchomości. 

Każdy kto jest zainteresowany zakupem nieruchomości może o dowolnej porze wysłać informację o chęci zakupu lub wynajmu. Nasz program budujący strony internetowe dla biur nieruchomości umożliwia dodawanie dokumentów, plików wideo oraz wirtualnych prezentacji, które mogą być umieszczone bezpośrednio na stronie. Dodatkowo możliwa jest również wymiana ofert pomiędzy wybranymi biurami, jak również wysyłka ofert na różne portale z bardzo wysokim wskaźnikiem kompletności. 

POSTAW NA CIEKAWE PROJEKTY STRONY DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI

Każdy właściciel biura nieruchomości dąży do tego, aby jego strona internetowa wyglądała przejrzyście, była łatwa w obsłudze oraz przyciągała potencjalnych klientów. Zamawiając u nas stronę internetową, nasi specjaliści przygotują dedykowaną propozycję strony internetowej, zgodnie z oczekiwaniami i zaleceniami zamawiających. Podjęcie decyzji o zamówieniu strony biura nieruchomości nie zawsze jest łatwa. Aby ułatwić to Państwu oferujemy kilka gotowych projektów graficznych, które są podstawą do stworzenia nowego projektu strony, zgodnie z wytycznymi właściciela biura nieruchomości, w ramach wybranego projektu.Takie rozwiązanie sprawia, że proces tworzenia strony jest szybszy i łatwiejszy. Nie jest potrzebna jakaś specjalistyczna wiedza na temat budowy stron WWW. Zawsze doradzimy jakie wybrać rozwiązania i funkcje na etapie tworzenia oraz ewentualnego dalszego rozwoju strony dla biura nieruchomości. 

Dobrze zaprojektowane strony www dla biur nieruchomości wzbudzą zaufanie klientów. Opracowujemy profesjonalne strony www z możliwością dodawania ofert oraz edycji podstron. Strony są jednocześnie zintegrowane z popularnymi programami do eksportu ofert.

Call Now ButtonZADZWOŃ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Wiecej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij