Google AdWords – Twoja firma w wyszukiwarce Google

 

Wykorzystaj możliwości, jakie daje najpopularniejsza strona internetowa na świecie. Miejsce, od którego swoją wizytę w sieci rozpoczyna większość internautów. Spraw, aby Twoja oferta i produkty były pierwszymi, które zobaczą potencjalni klienci gdy będą ich szukać.

Kampanie AdWords

 

Wykorzystaj do promocji wszystkie formaty reklamowe i wybierz te, które generują dla Ciebie największe zyski. Zajmujemy się wszechstronnym marketingiem internetowym z wykorzystaniem wszystkich narzędzi wchodzących w skład pakietu Google AdWords, czyli reklama w wyszukiwarce (linki sponsorowane), reklama w sieci reklamowej Google (banery graficzne i tekstowe), reklama w YouTube (zarówno banery jak i wideo), remarketing (kierowanie dedykowanej oferty do osób, które na przykład już odwiedziły naszą witrynę, ale nie dokonały zakupów), reklama w skrzynce inbox Gmail oraz analityka z wykorzystaniem Google Analytics.

qodef-fullwidth-slider

Dobra strategia

Strategia i kampanie są przez nas dostosowywane do celów biznesowych, jakie przy wykorzystaniu reklamy mają zostać osiągnięte. Wszystkie działania poprzedzone są analizą danych, zwłaszcza tych pochodzących z Google Analytics. Na początku proponujemy kampanię testową, sugerowany czas trwania takiej kampanii to 3 miesiące, celem zbadania rynku oraz możliwych do osiągnięcia wyników. Rekomendowany budżet na takie działania to 2-3 tys. PLN miesięcznie (są to środki przekazywane do Google i naliczane jedynie za kliknięcia w bądź wyświetlenia reklam).

Wszystkie działania może poprzedzić darmowy audyt strony, dotychczasowego ruchu oraz działań reklamowych. Ponadto istotna jest także możliwość edycji strony pod kątem dodawania tagów (skryptów), bądź jednorazowa instalacja Google Tag Managera oraz ew. tworzenie dodatkowych stron docelowych dedykowanych kampanii reklamowej.

W ramach usługi Google AdWords oferujemy:

Strategia AdWords

 

Stworzenie strategii działań marketingowych w Google AdWords pod zdefiniowany cel biznesowy wraz z doborem

AdWords konfiguracja

 

Konfigurację konta Google AdWords, Google Analytics oraz Merchant Center

Raporty

 

Comiesięczne pełne raporty wraz z wizualizacją danych w oparciu o dane z Google AdWords i Google Analytics.

Napisz do nas i zamów kampanię AdWords

Pokaż kupującym swoje produkty i zacznij sprzedawać więcej

 

Zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób skuteczniej promować swoje produkty w internecie? Zakupy Google to świetny sposób na zwiększenie sprzedaży i dotarcie do zupełnie nowych klientów.

 

Daj szansę klientom dotrzeć do Ciebie i wykorzystaj do tego Zakupy Google. Jak wiesz każdy obraz jest wart więcej niż tysiąc słów, dlatego zamiast pisać o swoich produktach, zacznij je pokazywać w Google! Reklama graficzna w Google zakupy daje Ci takie możliwości.

m
image

Pokaż kupującym swoje produkty i zacznij sprzedawać więcej

 

Zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób skuteczniej promować swoje produkty w internecie? Zakupy Google to świetny sposób na zwiększenie sprzedaży i dotarcie do zupełnie nowych klientów.

 

Daj szansę klientom dotrzeć do Ciebie i wykorzystaj do tego Zakupy Google. Jak wiesz każdy obraz jest wart więcej niż tysiąc słów, dlatego zamiast pisać o swoich produktach, zacznij je pokazywać w Google! Reklama graficzna w Google zakupy daje Ci takie możliwości.

Naszym zdaniem najważniejszymi zaletami Zakupów Google są:

Konwersja

Wyższy współczynnik konwersji w porównaniu do tradycyjnych reklam AdWords

Skuteczność

Skuteczność w dotarciu do klientów z produktami, które oferujemy

Redukcja kosztów

Kilkukrotnie – nawet 400% niższe koszty pozyskania klienta w sieci wyszukiwania w porównaniu do tradycyjnych reklam tekstowych w AdWords

Optymalizacja budżetu

Rezultaty osiągane nawet przy niskim budżecie i już od pierwszej wydanej złotówki – nie musisz prowadzić kosztownych testów

Oferta

Przygotowanie całościowej strategii działań marketingowych w ramach Google Zakupy

Konfiguracja

Pełną konfigurację konta Google AdWords, Google Analytics oraz Merchant Center oraz dostosowanie i prezentację produktów w Google Zakupy

Struktura

Przygotowanie struktury konta reklamowego Google, opracowanie kampanii oraz jej optymalizację

Analiza

Kompleksową analizę kampanii w Google AdWords oraz Google Analytics, optymalizację kosztów oraz współczynnika konwersji

Raport

Przygotowanie raportów oraz wizualizację danych w oparciu o dane z zakupy Google

Dla kogo zostały stworzone i ile kosztuje reklama w Google Zakupy?

 

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta. Google Zakupy są dla każdej firmy, która posiada sklep internetowy i prowadzi sprzedaż internetową. Aby ułatwić zarządzanie produktami oraz lepiej kontrolować i modyfikować ceny, Google powiązał zakupy z Google AdWords.

 

Tak jak w przypadku reklamy AdWords w wyszukiwarce oraz w sieci reklamowej na koszt reklamy składa się kilka elementów. Jednym z nich jest popularność szukanego hasła oraz częstotliwość jego wyświetlania. Drugim ważnym elementem wpływającym na cenę kliknięcia są stawki za kliknięcie jakie oferuje nasza konkurencja. I tak połączenie tych dwóch wskaźników decyduje o tym jaką cenę zapłacimy za kliknięcie w reklamę naszego produktu przez potencjalnego klient. Wciąż jednak nie zmienia to faktu, że koszt pozyskania klienta w Zakupach Google jest kilkukrotnie niższy niż przy wykorzystaniu tradycyjnej reklamy AdWords.

projektowanie stron internetowych

Sprawdź co mówią o nas nasi Klienci

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Wiecej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij