Pozycjonowanie eCommerce

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Zdobędziemy dla Ciebie nowych klientów

Dzięki zróżnicowanym technikom pozycjonowania zwiększymy sprzedaż w Twoim sklepie internetowym. Wierzymy, że razem podbijemy Twoją branżę!

Zamów bezpłatną wycenę

W zależności od potrzeb Twojego biznesu, używamy kombinacji poniższych technik:

  • Pozycjonowanie wybranych fraz kluczowych
  • Pozycjonowanie szerokie
  • Pozycjonowanie w Google Grafika
  • Pozycjonowanie fraz produktowych
  • Copywriting / prowadzenie bloga
  • Analityka internetowa

Jakpozycjonujemysklepyinternetowe?

Zamów bezpłatną wycenę

Jak pracujemy z naszymi klientami?

1.

Omawiamy Twoje potrzeby

Pierwszym krokiem stworzenia dobrej strategii pozycjonowania sklepu jest zrozumienie Twojej branży, dlatego współpracę zaczynamy od analizy Twoich potrzeb biznesowych.

2.

Wybieramy odpowiednie techniki pozycjonowania sklepu

Kluczem do skutecznego pozycjonowania jest wybór odpowiednich metod – razem dobieramy działania, które dostarczą Ci najwięcej klientów przy najniższym koszcie.

3.

Optymalizacja techniczna sklepu

Dobrze zoptymalizowany sklep to kolejny kluczowy czynnik pozycjonowania. W ramach prowadzonych działań wykonujemy audyt Twojej witryny i wdrażamy poprawki – sprawimy, że Google pokocha Twoją stronę!

4.

Pozyskiwanie linków do strony

Kolejnym ważnym czynnikiem jest zdobycie wartościowych odnośników do Twojego sklepu, co pokaże wyszukiwarce Google, że Twoja strona jest wartościowa i warto pozycjonować ją wyżej.

5.

Analizujemy, optymalizujemy i raportujemy

Perfekcja jest nieosiągalna, ale zawsze do niej dążymy – na podstawie zaawansowanej analityki, stale optymalizujemy nasze działania aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki. Co miesiąc otrzymasz od nas raport z Google Analytics, który pokaże jakie efekty udało się osiągnąć.

Co zyskujeszdzięki naszejpracy?

Zamów bezpłatną wycenę
  • Wzrost sprzedaży w Twoim sklepieDzięki kombinacji różnych technik pozycjonowania przyciągniemy nowych klientów do Twojego sklepu – o efektach będziemy informować Cię w comiesięcznych raportach.
  • Otwarcie na nowe szanse biznesoweWybierzemy takie techniki pozycjonowania, abyś osiągał najlepsze wyniki przy minimalnych kosztach.
  • Wsparcie najlepszych specjalistówNasza agencja to wiele lat doświadczenia w pozycjonowaniu i jeszcze więcej zadowolonych klientów – sprawdź ich opinie!
  • Wolność wyboruMożesz zrezygnować z naszych usług przy uwzględnieniu miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Zleć nam darmową wycenę pozycjonowania!

Na pewno nie trafiłeś tutaj przypadkowo!
Wypełnij formularz a my prześlemy dla Ciebie wycenę pozycjonowania w 24h.

Czy Twoja strona była już wcześniej pozycjonowana lub wykonywane były prace typu SEO?
TakNieNie wiem

Czy mamy przygotować dla Ciebie propozycję również innych słów kluczowych dla twojej strony?
TakNie

Wprowadź kod rabatowy:

Call Now ButtonZADZWOŃ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Wiecej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij