Pozycjonowanie Szerokie

Pozycjonowanie szerokie – Stale będziemy zwiększać widoczność Twojej strony, bez ograniczeń w słowach kluczowych

Przyciągniemy nowych klientów i zwiększymy sprzedaż na Twojej stronie dzięki szerokiemu pozycjonowaniu.

Zamów bezpłatną wycenę

W zależności od potrzeb Twojego biznesu, używamy kombinacji poniższych technik:

  • Celem szerokiego pozycjonowania (ang. long tail SEO) jest wygenerowanie ruchu na Twojej stronie z setek mniej popularnych słów kluczowych (ang. long tail keywords).
  • Dzięki temu koncentrujemy się na każdym słowie kluczowym (a nie tylko na wąskiej grupie), które może dostarczyć Ci klientów, osiągając lepsze wyniki przy mniejszym koszcie pozycjonowania.

Dlaczego pozycjonowanie
szerokie 
to dobry wybór?

Zamów bezpłatną wycenę

Jak pracujemy z naszymi klientami?

1.

Omawiamy Twoje potrzeby

Kluczem do stworzenia optymalnej strategii jest poznanie Twojego biznesu, dlatego w pierwszym kroku analizujemy Twoje potrzeby, aby osiągnąć jak najlepszy efekt.

2.

Wybieramy słowa kluczowe

Najważniejszym czynnikiem skutecznego pozycjonowania jest dobór odpowiednich słów kluczowych – wybieramy dla Ciebie najlepsze frazy, które dostarczą Ci nowych klientów.

3.

Optymalizacja techniczna

Dobrze zoptymalizowana strona to inny kluczowy czynnik pozycjonowania. W ramach działań wykonujemy audyt Twojej witryny i wdrażamy poprawki – sprawimy, że Google pokocha Twoją stronę!

4.

Pozyskiwanie linków do strony

Kolejnym ważnym czynnikiem jest pozyskanie wartościowych odnośników do Twojej witryny, co pokaże wyszukiwarce Google, że Twoja strona jest wartościowa i warto pozycjonować ją wyżej

5.

Analizujemy, optymalizujemy i raportujemy

Perfekcja jest nieosiągalna, ale zawsze do niej dążymy – na podstawie zaawansowanej analityki, optymalizujemy nasze działania aby osiągnąć najlepsze wyniki. Co miesiąc otrzymasz od nas raport, który jasno pokaże efekty naszej pracy.

Co zyskujeszdzięki naszejpracy?

Zamów bezpłatną wycenę
  • Wzrost sprzedaży na Twojej stronieDzięki pozycjonowaniu szerokiemu przyciągniemy nowych klientów do Twojego serwisu.
  • Otwarcie na nowe szanse biznesoweW pozycjonowaniu szerokim stale poszukujemy nowych słów kluczowych, które dostarczą Ci zysku – dzięki temu błyskawicznie wykorzystujemy nowe perspektywy biznesowe.
  • Wsparcie najlepszych specjalistówMamy wiele lat doświadczenia w pozycjonowaniu i jeszcze więcej zadowolonych klientów – sprawdź ich opinie!
  • Wolność wyboruJeżeli nie będziesz zadowolonych z naszych usług, możesz zrezygnować przy uwzględnieniu miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Zleć nam darmową wycenę pozycjonowania!

Na pewno nie trafiłeś tutaj przypadkowo!
Wypełnij formularz a my prześlemy dla Ciebie wycenę pozycjonowania w 24h.

Czy Twoja strona była już wcześniej pozycjonowana lub wykonywane były prace typu SEO?
TakNieNie wiem

Czy mamy przygotować dla Ciebie propozycję również innych słów kluczowych dla twojej strony?
TakNie

Wprowadź kod rabatowy:

Call Now ButtonZADZWOŃ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Wiecej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij