Kitesurfing Sklep

Kitesurfing Sklep

Kitesurfing Sklep – sklep internetowy

 

Zbudowaliśmy sklep internetowy ze sprzętem do kitesurfingu. Nasza Agencja interaktywna zajmuję się obsługą marki Kitesurfing Sklep. Budowaliśmy od podstaw dwie platformy sprzedażowe, logo i działania SEO/SEM dla Kitesurfing Sklep. Pierwszy sklep zbudowaliśmy w 2015 roku i opierał się o system PrestaShop. Z sukcesem udało nam się wypozycjonować sklep do TOP 10 na frazy ogólnopolskie, już po 6 miesiącach współpracy. W kolejnych latach sklep osiągną TOP 1 na 90% fraz. Do dziś KitesurfingSklep.pl jest liderem w branży kitesurfingu, sprzedając produkty przez internet, nadal zajmując wysokie pozycje w Google.

 

W 2017 roku z uwagi na rozwój marki zbudowaliśmy nowy sklep internetowy oparty o system WordPress WooCommerce. Wykonaliśmy kompletną migracje danych z Prestashop do WooComerce. Przenieśliśmy produkty z PrestaShop do WordPress’a, wykonaliśmy przekierowania 301 starych adresów URL na nowe i zaindeksowaliśmy nowy sklep w Google. Zmiana systemu sklepu przyniosła oczekiwany rezultat. Jeszcze więcej zaindeksowanych fraz w wyszukiwarce, to był kolejny sukces. Te i inne działania miały bezpośredni wpływ na widoczność sklepu a co za tym idzie ruch na stronie zwiększył się o ponad 300% w porównaniu do poprzedniego roku. Do dziś wspieramy markę Kitesurfing Sklep i wspólnie rozwijamy sklep w internecie.

Data

18 kwietnia 2018

Kategoria

Strony internetowe

Custom Field

Enter some text here

Udostępnij
Call Now ButtonZADZWOŃ

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Wiecej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij